Forum Kobiety

Jak wyjąć kulkę z dezodorantu?

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Dziewczyny, wiecie może? Mam kulkę pod pachę, chciałabym przelać coś do niej, ale nie wiem, jak wyjąć tą nieszczęsną kulkę bez jej uszkadzania. Próbowała któraś?

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 27 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lawendowa

~Lawendowa

szczerze to nawet mi to do głowy nie przyszło :) ale chyba nie da się tego wyjąć patrzyłam na swojego graniera i chyba to opakowanie jest jednorazowe

~sorraya

~sorraya

Wyjmowałam kulkę jako zabawkę dla kotów.Podhaczyłam ją śrubokrętem i wyszła nieuszkodzona.Ale chyba nie da się tego włożyć spowrotem.

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Już mam problem z głowy, nie ma to jak męska ręka :) Partner mi ją wyjął całą i zdrową a potem sobie ją normalnie włożyłam i działa jak należy uff.

Komercha

Komercha

nieźle... a mogę wiedziec po co. Bo z tego co wiem nie ma wkładów do deo

85875 komercha Kobieta, 35 lat, Białystok
kwiatuszek2

kwiatuszek2

Stosuję Etiaxil w kulce. Ostatnio Zakupiłam w aptece internetowej Etiaxil do stóp i dłoni, który ma 100ml, a ten w kulce 12,5ml . Skład jest identyczny, tylko ten do stóp i dłoni nie ma kulki, za to dziurkę z której wypływa płyn( ogólnie chodzi to, ze ten do stóp i dłoni był ok. 20zł tańszy niż ten co ma 12,5ml :)). No i nie wiem jak miałabym go aplikować na pachę, ew. na wacik a potem na pachę, ale nie chciało mi się bawić, więc partner przelał do tego z kulką ;P

~Elllena

~Elllena

dobrze wiedzieć bo tak się zastanawiałam po co Ty się tak męczysz z tym :)

~pekka

~pekka

Jak dla mnie dużo lepiej po prostu używać kosmetyków Hildegard Braukmann. Sami zobaczycie, jak duża jest różnica. Tutaj jednak trzeba pilnować systematyczności. Nie podejdziecie do tego jak należy, to wtedy nic dobrego z tego nie wyjdzie. Pamiętajcie.

~mesona

~mesona

Dezodorant naturalny HB i powinno być OK. Przy czym coś takiego wymaga systematyczności, tego samego kosmetyku. Powiedzmy, że mam już z potem święty spokój, a naprawdę pod tym względem bywało już naprawdę źle. Zapach potu pojawiał się nawet wtedy, kiedy niczego specjalnego nie robiłam.