Skocz do zawartości
Forum

Jak wyjąć kulkę z dezodorantu?


Rekomendowane odpowiedzi

Stosuję Etiaxil w kulce. Ostatnio Zakupiłam w aptece internetowej Etiaxil do stóp i dłoni, który ma 100ml, a ten w kulce 12,5ml . Skład jest identyczny, tylko ten do stóp i dłoni nie ma kulki, za to dziurkę z której wypływa płyn( ogólnie chodzi to, ze ten do stóp i dłoni był ok. 20zł tańszy niż ten co ma 12,5ml :)). No i nie wiem jak miałabym go aplikować na pachę, ew. na wacik a potem na pachę, ale nie chciało mi się bawić, więc partner przelał do tego z kulką ;P

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie dużo lepiej po prostu używać kosmetyków Hildegard Braukmann. Sami zobaczycie, jak duża jest różnica. Tutaj jednak trzeba pilnować systematyczności. Nie podejdziecie do tego jak należy, to wtedy nic dobrego z tego nie wyjdzie. Pamiętajcie.

Odnośnik do komentarza

Dezodorant naturalny HB i powinno być OK. Przy czym coś takiego wymaga systematyczności, tego samego kosmetyku. Powiedzmy, że mam już z potem święty spokój, a naprawdę pod tym względem bywało już naprawdę źle. Zapach potu pojawiał się nawet wtedy, kiedy niczego specjalnego nie robiłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...