Forum Kobiety

Pomysły na świąteczny prezent dla męża

~janeczka1981

~janeczka1981

szukam praktycznego, ale "modnego" prezentu dla mojego męża. Wiem, że do świąt jeszcze trochę, ale chcę by prezent był w 100% trafiony, także chętnie poznam Wasze propozycje.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kokoszka12

~kokoszka12

a czego nie ma, a chciałby mieć? albo czym się interesuje Twój mąż?

~lemioch

~lemioch

W moim domu klasyką zawsze był krawat/koszula/perfumy. A czym się interesuje Twój mąż? Zawsze można kupic jakąś płytę, książkę, grę komputerową.

~janeczka1981

~janeczka1981

A co sądzicie o maszynce elektrycznej? myślałam i myślałam.. to chyba praktyczny prezent. Jestem jednak zielona w temacie tego typu sprzętu. Może wiecie, który producent ma w swojej ofercie godne uwagi maszynki.

maaaaaaaaja

maaaaaaaaja

hmmm drogie kobitki ja to wymyslilam praktyczny,zadowalajacy i zupelnie inny prezent dla swojego mazusia,a mianowicie kilka czerwonych kokardek w sumie 3 heheh czerwona wstazka i czapusia mikolaja i oczywiscie ja w to ubrana prezent bedzie suuuuuper takze polecam :)a co pod choinke?kupcie jakis drobiazg .......a na wieczor daj mu prezent:)pozdrawiam

108741 maaaaaaaaja Kobieta, 31 lat, ZA SIEDMIOMA LASAMI
yoka

yoka

Ja kupiłam długopis z wygrawerowanym imieniem oraz super książkę dla mojego 40-letniego męża "Wyjątkowy rocznik 1973" - taka kronika z dziecięcych lat. Mąż uwielbia historię a to taka historia jego młodzieńczych lat w pigułce- troszkę polityki, wydarzeń muzycznych, sportowych, kulturalnych, coś z techniki itp Wywiad ze znanym celebrytą urodzonym w tym roku, fajne zdjecia. Jest miejsce na zdjęcia z dzieciństwa, wpisy ... Zajrzyjcie do Empiku bo naprawdę fajny oryginalny prezent i to za grosze

• th_pomysly-na-swiateczny-prezent-dla-meza_1267.jpg
109040 yoka Kobieta, 42 lata, Białystok
annkaa

annkaa

Maszynkę polecam z philipsa ;) A sama jak zwykle nie wiem co wymyślić, może czapkę i szalik bo nie chce nosić - jak dziecko :p

99139 annkaa Kobieta, 29 lat, Wrocław
goldenka

goldenka

ja mysle nad szczoteczką oral b z obrotowa glowka

--

"Jeśli w niebie nie ma psów, to po śmierci chcę iść tam, gdzie id

105980 goldenka Kobieta, 30 lat, Śląsk
Arabika

Arabika

ja myślę nad grą ( mój mąż je uwielbia) albo nad jakimś gadżetem do samochodu

87742 arabika Kobieta, 32 lata, Suwałki
~Zuzana

~Zuzana

Ja mojemu kupiłam Aztorina, bo brakuje mu zegarka i cały czas sprawdza godzinę w komórce :)

~marta_85

~marta_85

Z takich lepszych prezentów to kupiłam swojemu mężowi nawigację nie pamiętam już gdzie za ok 250 zł. Zwróciłam uwagę na to, aby można było ją aktualizować :)
Innym razem dostał 18-letnia butelke whisky, z której cieszył sie jak dziecko :D
W sklepie zobaczyłam kiedyś globobar, ale mi sie nie podobał, bo był za duży. Dlatego kupiłam mojemu Lubemu ciut mniejszy, w którym zmieściła kolejna butelka ulubionego trunku,

Kloma

Kloma

Wiesz jeżeli chcesz kupić trafiony prezent to musi on być dopasowany do osoby którą chcesz obdarować. Ja np. uwielbiam dostawać książki ostatnio dostałam dość popularną książkę Adama Amblera "Seksturysta" jest nieco skandaliczna, ale właśnie to mi się w niej podoba :)

128282 kloma Kobieta, 29 lat, Będzin
~ignasia

~ignasia

Zależy jaki masz budżet na prezent dla męża. Ale na przykład klasyczny zegarek: https://zegarkistyle.pl/zegarki-atlantic/, spinki do mankietów o ile nosi koszule na spinki, jakaś gra komputerowa jeśli gra w e-sport czy nawet karnet na siłownię mogę być fajne.

~kaniakk

~kaniakk

Ja swojemu już kupiłam fajny, dobrej jakości wideorejestrator z Xblitz P500, dobrej jakości filmy nagrywa a to najważniejsze