Skocz do zawartości
Forum

Jakie studia wybrać?


Gość kamilaa96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Może to nie odpowiednie miejsce na takie pytania , ale chciałabym żeby ktoś mi doradził.
Jeszcze trochę i będę kończyć szkołę. Jestem na profilu turystycznym . Powiem szczerze ,że chciałabym iść na studia . Nie wiem czy dalej w tym kierunku , czy może jednak to będzie coś innego . Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda studia dzienne ,zaoczne ? Czy są duże różnice? Gdzie najlepiej studiować ? I ogólnie wszystko o studiach co wiedziecie , jakie miałyście stycznośći . Co polecacie ? Jestem osobą bardzo niezdecydowaną , nie mam określonych planów w życiu ,dlatego chętnie posłucham wszystkiego na ten temat . Również innych kierunków , nie tylko turystycznych .
Zastanawiam się czy nie chciałabym pójśc w jakims kierunku prawnym może . Sama nie wiem . Nie mam określonych nawet hobby , nie mam pojęcia jaka będzie moja praca w przyszłości. Ale wiem,że chcę być wykształcona , Bo w dzisiejszych czasach jest cięzko

Odnośnik do komentarza

Studia ..wybór kierunku to jedna z ważniejszych decyzji w naszym zyciu.. ale kierunek zawsze można zmienic..
Musisz się zastanowić sama co tak na prawdę chciałabys robić w zyciu.. wiadomo,z e w dzisiejszych czasach to y szukamy pracę- a nie praca nas.. niestety takie są realia.. wazne jest byś miała satysfakcję w przyszłości z wykonywanego zawodu, zeby dawało ci to radosć, spełnienie.. Kazdy mozę coś polecic według swojego punktu widzenia, ale tak na prawde sama musisz podjąć tą decyzję.. Jest ona ciężka, bo jest.,. wszyscy są stawiani przed takim wyborem:)

Odnośnik do komentarza
Gość czarna kropka

no, zastanów się dobrze, skoro przychodzi Ci na myśl prawo- to może warto posłuchać podświadomości.
Sorry,że się podkleję pod wątek, ale mam problem coś z tej natury- ujmując to w jednym zdaniu- skończyłam studia- dzienne, na państwowej uczelni, w miarę na czasie i co z tego, ze lada moment dadzą mi papierek, jak ja nic nie umiem, jest środek nocy a ja nie śpię, bo nie wiem do jakiej pracy mam pójść i co niby mam tam robić :(((

Odnośnik do komentarza

~czarna kropka
no, zastanów się dobrze, skoro przychodzi Ci na myśl prawo- to może warto posłuchać podświadomości.
Sorry,że się podkleję pod wątek, ale mam problem coś z tej natury- ujmując to w jednym zdaniu- skończyłam studia- dzienne, na państwowej uczelni, w miarę na czasie i co z tego, ze lada moment dadzą mi papierek, jak ja nic nie umiem, jest środek nocy a ja nie śpię, bo nie wiem do jakiej pracy mam pójść i co niby mam tam robić :(((

wiesz teraz i tak mało kto pracuje w swoim wyuczonym zawodzie, tak wiec możesz robić co chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka1919

Z tymi studiami na państwowych uczelniach to nie zawsze jest tak, że są najlepsze. Mam porównanie, ponieważ najpierw studiowałam na uniwerku a potem na uczelni prywatnej i przyznam szczerze, że w tej drugiej było znacznie lepsze zaplecze dydaktyczne. Nie wiem jak to jest z politechnikami. One zapewne są lepiej dofinansowane, ale póki co studiuję coaching w organizacji na WSZOP w Katowicach i z kierunku jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

cienka granica
wybierasz to czym się interesujesz a nie co Ci się opłaca. O kant d... rozbić takie studiowanie

To tez prawda, idz na to co Ci odpowiada bo sie bedziesz meczyc albo zawalisz.. to tez wez pod uwage.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...