Skocz do zawartości
Forum

Facebookowe deklaracje miłości i nienawiści


Gość czerwonowłosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czerwonowłosa

Irytują mnie bardzo osoby na moim fejsbuuku ot co ... ile razy na dzień można udostępniać rózności w tematyce zdrada, ze nadal kocham, rozstanie, jestes dupkiem,kiedys o mnie wspomnisz,jesli kochasz to cos tam, ja kocham ale ty masz mnie w dupie,ja mam cie w dupie ,mam was wszystkich w dupie i takie tam podobne .Macie pomysły jak uswiadomić tej osobie że za dużo z siebie wylewa ?

Odnośnik do komentarza

powiedz jej o tym. Po prostu. Ja miałam taką parkę znajomych, którzy właśnie jak się kłócili to cały internet o tym wiedział, zmienianie statusów itp. I któregoś razu nie wytrzymałam i powiedziałam, że wszyscy sie z nich śmieją, że nie muszą o pewnych rzeczach wiedzieć, że się ośmieszają

Odnośnik do komentarza
Gość czerwonowłosa

Też ignorowałam i staram się naprawde=) pewnego pieknego wieczoru pod właśnie takim wpisem do księgi fb zostawiłam komentarz w postaci linka.Była to strona dedykowana rozstaniom i przeżyciom jakie temu świadczą.Niestety znajoma miała to najwyrazniej gdzieś heh i zaczeły sie wpisy o tematyce ciekawe kogo wkurzam i czym... a to jeszcze bardziej żenuuaa

Odnośnik do komentarza

najgłupsze moim zdaniem są wpisy, jak parka się pokłóci i ona zwykle po 5 min wstawia wpis:
mezczyzni sa tacy beznadziejni, a ja glupia nadal kocham
ehh
to takie porywające normalnie kupiłam sobie chusteczki do komputera, bo czytając te wypociny to tkliwość mnie ogarnia
mam znajoma ktora przez pol roku na fb jechala po swom chlopaku wpisy typu: rozstac sie czy nie rozstac?
albo
dół... znowu on...
a potem okazalo sie ze jest w ciazy i tydzien po tych wpisach wstawiała
szczesliwa rodzinka <3 i zdjecie usg z nimi itd<br /> ah ta miłosc...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

ja ostatnio miałam taką akcję z szczękę z podłogi zbierałam przez godzinę. Mój znajomy kupił pierścionek zaręczynowy, oświadczył się, zgodziła się . Pobyli narzeczeństwem 2 tygodnie, moze mniej. Oczywiście przez ten czas całuski, słodziaki na fb takie że za przeproszeniem rzygałam tęczą... po rozstaniu następnego dnia widzę ogłoszenie, sprzedam pierścionek nie używany.... oczywiście to był ten pierścionek. Na pytanie moje potem w realu po co to zrobił.... padła odpowiedź by pokazać że nic do niej nie czuje....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...