Skocz do zawartości
Forum

Wymarzony prezent


Gość Elllena

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys wymarzonym prezentem byłby dla mnie Golf 2. :P :P ale czasy się zmieniają :) a teraz tak z realnych zreczy to zamierzam się zabawić w "Zabawa w Escape Room" hehe podobno niezła jazda :D na wyjatkowym prezencie po niezłej cenie nawet jest

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKow.

Ja to zazwyczaj lubię dostawać jakąś seksowną bieliznę. Za każdym razem jak dostaję coś nowego od swojego faceta jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się to. Zawsze zamawia komplety bielizn z etam.pl . Uważam, że jest to najlepszy sklep z damską bielizną w internecie. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość weeetine

Polecam biżuterię. Mozesz zajrzeć sobie na przykład na stronę pandory;
Bo ma wiele zestawów na rocznice.
https://pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/

Polecam szczególnie ich bransoletki z kolekcji moments. Można kupować do nich potem charmsy, dzięki temu skompletować oryginalna i nieszablonową bransoletkę, która potem będzie przypominała o doświadczeniach z przeszłości.

Duże znaczenie ma również to w jakiej formie podasz ten prezent. Dobrze zastanowić się też nad opakowaniem.
Aby prezent był szczególnie wyjątkowy, możesz zamówić specjalnie grawerowane pudełeczko na biżuterię lub samodzielnie stworzyć takie opakowanie ( w sieci jest wiele pomysłów dyi).

Odnośnik do komentarza
Gość hermiggi

od dawna choruję na lokówkę babyliss curl secret, w media markt jest w sporej obniżce cenowej teraz i chyba sama sobie taki prezent zrobię :) mam w wakacje kilka wesel i chcę się sama uczesać, a z tego co widziałam na yt i czytałam recenzje tego sprzętu to dużo osób chwali że robi trwałe loki

Odnośnik do komentarza

Ja już od jakiegoś czasu marzę o torebce z prawdziwego zdarzenia... wiesz, wykonana precyzyjnie i z pełnym polotem! Czaję się na te od http://abc-augustow.pl/galanteria-skorzana-typu-handmade/ i wciąż powstrzymują mnie inne wydatki. Ale kiedyś na pewno sama sobie kupię taki prezent!

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Odnośnik do komentarza

Może to przyziemny prezent, ale mi marzy się suszarka do włosów babyliss z nowej serii, w której sprzęty mają piękny pudrowy kolor. Wiem, że babyliss zawsze robi najlepsze sprzęty, a w połączeniu z tym kolorem to już musi być odlot.

Odnośnik do komentarza

Biżuteria ! : ) Uwielbiam błyskotki. Praktycznie co miesiąc uszczęśliwiam się jakimś pięknym dodatkiem. Wiecie co sobie ostatnio pięknego kupiłam? Bransoletkę Pandora z koralików modułowych. Tak się zbierałam do jej kupna i zbierałam - już w sumie od wielu lat i w końcu się na nią zdecydowałam. Podoba mi się z wyglądu, No i nie jest to jednie biżuteria ale pamiątka. Jak na razie bransoletka moja ma 3 koraliki

jeden z okazji przeprowadzki do naszego domu

drugi z okazji naszej rocznicy

i trzeci z okazji wycieczki do Grecji na jakiej byliśmy w tym roku.

Poza tym jeśli mój mąż nie będzie wiedział co mi sprezentować to zawsze mogę mu podsunąć koralik Pandory.

Odnośnik do komentarza
Gość Marniara

Wydaje mi sie, ze uniwersalnym prezentem dla kobiety będzie biżuteria.
Polecam szczególnie bransoletki z charmsami. Od kilku lat mam taką bransoletkę oraz kolekcjonuje do niej charmsy z różnych okazji...

Ewentualnie jakiś elegancki wisiorek

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

W tym sklepie jest sporo ładnych modeli. 
Zwykle to kobiety przywiązują większą wagę do pamiątek i wspomnień. Sa bardziej emocjonalne i takie prezenty również im sie spodobają. Warto więc, pomyśleć nad prezentem, który sam w sobie będzie pamiątką, ale będzie także przypominał Wasz specjalny dzień. Mogą byc to fotografie ślubne, oprawione i gotowe do powieszenia lub ustawienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...