Forum Kobiety

Wymarzony prezent

~Elllena

~Elllena

Co byście chciały dostać w prezencie? Taki wymarzony prezent? Co to by było? Mi się marzy audii TT i podróż do około świata oraz piękna suknia od carolina herrery.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Cinderella

~Cinderella

mój wymarzony prezent to wyjście na bal, taki prawdziwy, z orkiestrą, piękną suknią, rękawiczkami :)

~czerwonowłosa

~czerwonowłosa

Mercedes c126 500 SEC w stanie idealnym=) marzenie

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

mój wymarzony prezent to koń, kolejny :) chciałabym kiedyś mieć stadninę koni. Mam już 1 ale jak to mówią apetyt rosnie w miarę jedzenia

~Lubię jabłka

~Lubię jabłka

chciałabym dostać Maine Coona. Strasznie mi sięte koty podobają

~BadWomen

~BadWomen

no są cudne tylko ogromne :)
Ja bym chciała mieć domek na drzewie, żeby ktoś mi zrobił taki domek jak z bajki :)

ciao

ciao

a ja bym chciała dostać garnki Philipiaka, co Okrasa jest ich ambasadorem i jeszcze jakieś lekcje gotowania by się przydały...;) ehh <3

105137 ciao Kobieta, 32 lata, Warszawa
~wygodan

~wygodan

Kiedys wymarzonym prezentem byłby dla mnie Golf 2. :P :P ale czasy się zmieniają :) a teraz tak z realnych zreczy to zamierzam się zabawić w "Zabawa w Escape Room" hehe podobno niezła jazda :D na wyjatkowym prezencie po niezłej cenie nawet jest

~KarolinaKow.

~KarolinaKow.

Ja to zazwyczaj lubię dostawać jakąś seksowną bieliznę. Za każdym razem jak dostaję coś nowego od swojego faceta jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się to. Zawsze zamawia komplety bielizn z etam.pl . Uważam, że jest to najlepszy sklep z damską bielizną w internecie. Gorąco polecam!

~Lalalir

~Lalalir

Sam szukam obecnie pomysłu na prezent dla niej i nie wiem w sumie co jej podarować.

~weeetine

~weeetine

Polecam biżuterię. Mozesz zajrzeć sobie na przykład na stronę pandory;
Bo ma wiele zestawów na rocznice.
https://pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/

Polecam szczególnie ich bransoletki z kolekcji moments. Można kupować do nich potem charmsy, dzięki temu skompletować oryginalna i nieszablonową bransoletkę, która potem będzie przypominała o doświadczeniach z przeszłości.

Duże znaczenie ma również to w jakiej formie podasz ten prezent. Dobrze zastanowić się też nad opakowaniem.
Aby prezent był szczególnie wyjątkowy, możesz zamówić specjalnie grawerowane pudełeczko na biżuterię lub samodzielnie stworzyć takie opakowanie ( w sieci jest wiele pomysłów dyi).

~hermiggi

~hermiggi

od dawna choruję na lokówkę babyliss curl secret, w media markt jest w sporej obniżce cenowej teraz i chyba sama sobie taki prezent zrobię :) mam w wakacje kilka wesel i chcę się sama uczesać, a z tego co widziałam na yt i czytałam recenzje tego sprzętu to dużo osób chwali że robi trwałe loki

Landrynka5

Landrynka5

Ja już od jakiegoś czasu marzę o torebce z prawdziwego zdarzenia... wiesz, wykonana precyzyjnie i z pełnym polotem! Czaję się na te od http://abc-augustow.pl/galanteria-skorzana-typu-handmade/ i wciąż powstrzymują mnie inne wydatki. Ale kiedyś na pewno sama sobie kupię taki prezent!

--

Zdrowie, Sport, Uroda: mój blog Diana-Sport to kobiety i ich życie w najbardziej dosłownym wydaniu.

212563 landrynka5 Mężczyzna, 27 lat, warszawa