Forum Kobiety

Zdrada oczami kobiety

~Różyczk_Złota

~Różyczk_Złota

Dziewczyny, czy wybaczyłybyście zdradę? Jednorazową albo nawet romans? A z Waszej strony jak to wygląda - mialyscie lub byłyscie blisko chwili słabosci i zdrady? Czy to była pokusa czy zauroczenie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rzekotka

Rzekotka

moim zdaniem zdradę można wybaczyć ale nigdy się tego nie zapomni... to będzie wisieć pomiędzy partnerami jak kat nad grzeszną duszą. Nie wierze w to, że da się o tym zapomnieć, chyba tylko nauczyć się z tym żyć

104996 rzekotka Kobieta, 112 lat, Zamość
franca

franca

W sumie ciekawe, że sama autorka się nie wypowiedziała. Może nie chciała niczego sugerować. ;)

85177 franca Kobieta, 14 lat, Wrocław
blueblue

blueblue

dwa lata po slubie mąż mnie zdradził, wybaczyłam, nie zapomniałam. Ja też go zdradziłam pare lat później i wiecie co zrozumiałam co mogło go pchnać w ramiona innej i jakie to uczucie. Przestało boleć tym bardziej, że ja też swieta już nie jestem

116515 blueblue Kobieta, 38 lat, lodz
wiki29

wiki29

Wybaczyć zdradę? NIGDY Nie byłoby żadnego tłumaczenia. To jest niewybaczalne.

93042 wiki29 Kobieta, 34 lata, UK
Monik19

Monik19

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko oczywiście zalezy od danej sytuacji i partnera. Romansu bym nie wybaczyła, bo to już nie jest jeden raz tylko świadome ranienie osoby. Jeden raz może być błędem ale gdy to się powtarza to już nie wybacze. Jeżeli bym widziała, że po jednym razie szczerze by tego żałował, miedzy nami wczesniej by się dobrze układało. kochał by mnie itp. to może bym była nawet skłonna wybaczyć zdradę.

123604 monik19 Kobieta, 23 lata, Poznań
~koza z kucykiem

~koza z kucykiem

Wybaczyć-tak, być ze zdrajcą-nie. Byłam zdradzona, zostawiłam go, a od kilku lat (po 2 latach nie odzywania się do siebie po rozstaniu) jesteśmy...przyjaciółmi :) heh.. Nigdy nasza relacja nie była tak pozytywna jak obecnie. On ma kogoś, ja też. Ja dogaduję się z jego kobietą, on z moim ukochanym. A my rozmawiamy o wszystkim. Będąc z nim w związku kilka lat- nic o nim nie wiedziałam, a teraz mnóstwo rzeczy... Nigdy nie pomyslałabym, że tak będzie. A jednak. Lecz już nie wróciłabym do niego. Zdrada=ból=brak zaufania. Tak jak jest, jest ok. Uważam, że ludzie, którzy nie szanują siebie zdradzają...

franca

franca

~koza z kucykiem
Wybaczyć-tak, być ze zdrajcą-nie.

To tak jak ja pisałam tu na samym początku. :D

85177 franca Kobieta, 14 lat, Wrocław
~kasieńka77

~kasieńka77

Kiedy rozstałam się z moim facetem, szybko dotarło do niego co stracił. Kiedy się zeszliśmy, nie mogłam go poznać. Był niesamowity, najlepsza odsłona. Niedawno przyznał mi się, że zgłosił się po pomoc do Pana Miłosza z odzyskacbyla.com.pl…
Sposób dziwny,. ale zadziałał.Miłość jest naprawdę ważna i trzeba o nią umieć zawalczyć kochani!

~luizaso

~luizaso

myślę ze nie potrafiłabym wybaczyć zdrady, moja przyjaciółna niedawno przez to przechodziła, wrak człowieka, kuoilam jej nervomix forte bo juz sie zaczęłam o nią poważnie martwić, ciągle siedziała i płakała, chciała rzucić pracę, bo tabletkach bylo lepiej, pomogłam jej wywalić jego rzeczy i jakos doszła do siebie

~Sara B2

~Sara B2

Mój mąż zdradzał mnie przez cały nasz okres małżeństwa. Doprowadziło mnie to do silnej nerwicy i ostatecznie do depresji. Musiałam poszukać pomocy u specjalisty. Gdyby nie konkretna pomoc pani psycholog z Opola I. Maślankowskiej to nie wiem do czego by ta sytuacja z mężem doprowadziła. Kompetencje tej pani, empatia i odpowiednie podejście do pacjenta wyprowadziły mnie z dołka emocjonalnego. Odważyłam się wystąpić o rozwód i skończyć z tą farsą.

~Magdalenia88

~Magdalenia88

Też jestem jedną z wielu zdradzonych kobiet. Gdy dowiedziałąm się że mój mąż ma kochankę i chce rozwodu moje życie legło w gruzach. Pogrążyłam się w depresji, czułam że straciłam sens życia. Pomoc znalazłam w gabinecie psycholog Maślankowskiej w Opolu. Dzięki niej się pozbierałam, przetrwałam rozwód i dziś mam się świetnie. Szczerze polecam

~really

~really

Pani Maślankowska chyba nie ma wielu klientów, skoro posuwa się do tego typu reklamy i spamu :)

hets

hets

Można w życiu trafić na różne kobiety ! te silne i te słabe ale na boga !!!! zdrada to zdrada !
nie piszcie że (wybaczyła bym) po co ?
Czym jest szczęście ? każdy chyba wie !
nigdy nie zgadzajcie się na to drogie panie no chyba że same takie jesteście a wiem że takie są !
W życiu czyli jak w LOTTO jak dobrze trafimy to żyjemy :-)

208512 hets Mężczyzna, 46 lat, katowice