Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety wstydzą się podawać prawdziwych wymiarów?


Gość Szar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 165 i ważę 66 kg. Wyglądam dobrze i się sobie podoba jednak za kazdym razem gdy ktoś mnie spyta o wagę czy wzrost to nie mówię prawdy, z wagi odejmuję co najmniej 4 kg a we wroscie zaokrąglam do 170.... Szczerze to nawet nie wiem czemu tak mam... czemu wstydze się powiedzieć jakie mam naprawdę wymiary...

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

to fakt. Nawet jesli po tobie tego nie widać to się jak powiesz ile ważysz to kazdy zaczyna patrzeć na ciebie inaczej. A jeszcze gorzej jest kiedy masz nadwage ale lubisz to akceptujesz i tego się nie wstydziesz, wtedy jest jeszcze gorzej....

Odnośnik do komentarza

A nie sądzicie, że jeżeli facet nie zaakceptuje was takimi jakimi jesteście, to lepiej dać sobie spokój z takim facetem? więc po co kłamać? Zresztą i tak nie liczą się wartości, co za różnica ile ktoś waży, jeżeli dobrze wygląda jak wygląda. Przykładowo gdybym ja zapytał o wagę, interesowało by mnie to z jednego powodu. Lubię nosić dziewczyny na rękach ale szanuję swoje zdrowie :P. Wiec powyżej 60kg się nie podejmuję :P

Odnośnik do komentarza

Kompleksy,kompleksy.... no i po co nam one?? Nawet jesli ktos nie ma wymarzonej figury to przeciez sa sposoby na zrzucenie kilogramow,sa ubrania,sa kosmetyki przeciez po to to jest! A tak naprawde to kazdy ma w sobie piekno tylko nie kazdy je zauwaza. Ja lubię moje kg i moje cm są idealne dla mnie!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Miguel1388
A nie sądzicie, że jeżeli facet nie zaakceptuje was takimi jakimi jesteście, to lepiej dać sobie spokój z takim facetem? więc po co kłamać? Zresztą i tak nie liczą się wartości, co za różnica ile ktoś waży, jeżeli dobrze wygląda jak wygląda. Przykładowo gdybym ja zapytał o wagę, interesowało by mnie to z jednego powodu. Lubię nosić dziewczyny na rękach ale szanuję swoje zdrowie :P. Wiec powyżej 60kg się nie podejmuję :P

Zdecydowanie zgadzam się z tą wypowiedzią ;)

Filmik jest genialny!

Trzeba przede wszystkim zaakceptować siebie:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...