Skocz do zawartości
Forum

Stroje kąpielowe


Gość Ellenna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawa, czy lubicie chodzić w bikini. Czy wolicie stroje kąpielowe jedno czy dwuczęściowe? W jakich się lepiej i swobodniej czujecie? Bo zauważyłam, że dużo osób, które znam nie cierpi bikini, choć według mnie jest idealne do opalania się. A wy co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie cierpię strojów kąpielowych jakichkolwiek przez moje kochane uda Wink
aczkolwiek czasem uda się mnie zmusić bym poszła nad rzeke - w lato, na basen pomimo nalegań wszystkich - nie chodzę xD

aczkolwiek lubię patrzeć sobie na stroje kąpielowe. są takie śliczne! co prawda do opalania lepsze jest bikini, ale chciałabym kiedyś taki jednoczęściowy strój *.*
Przegladałam sobie ostatnio co mają w sklepach i wpadły mi w oko stroje tutaj:
https://sunbarrel.pl/pl/103-stroje-kapielowe-damskie

Odnośnik do komentarza

Jeśli już to jednoczęściowe i usztywnianymi miseczkami. Jeśli biustonosz ma dobrze wyprofilowany stanik to już połowa sukcesu ;) Też mnie nie zachwyca wygląd moich ud ale w tym roku problem się rozwiązał - kupiłam pareo i tunikę plażową i przestałam się tak stresować ;) Kupiłam jedną z tych prześwitujących sukienek, polecam: https://www.sklep-biustonosze.pl/szukaj.html/szukaj=pareo/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak

Odnośnik do komentarza

Jeśli na co dzień nie nosisz bluzek odkrywających brzuch to bikini nie jest konieczne do palania. Po co? Wystarczy opalić ramiona, kawałek pleców i nogi. I ok, może to nie jest rozwiązanie na miarę supermodelki, ale tez nikt nie powiedział że musi takie być. Możesz mieć najładniej opalone ciało na świecie, ale jak nikt tej opalnizny nie zobaczy, bo jej nie pokazujesz, to tak, jakby jej nie było. Uważam, że każdy powinie dobrać sobie taki strój kąpielowy, w jakim czuje się najlepiej. Reszta jest mało istotna ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...