Skocz do zawartości
Forum

Koncentracja u starszej osoby


Gość Karoliinna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karoliinna

Od pewnego czasu zauważyłam, że moja mam która niedawno skończyła 70 lat ma małe problemy z koncentracją. Nie jest to jakieś bardzo wyczuwalne ale czasem widać, ze się zapomina ale urywa jej się myśl. Wiadomo, że wiek już robi swoje ale może znacie jakieś sposoby na to aby ją trochę rozruszać i pomóc jej w koncentracji?

Odnośnik do komentarza

Babcia mojego chłopaka brała witaminy geriamoc, które mają w swoim składzie żeńszeń, brała je trzy miesiące i wszyscy zauwważyliśmy, że jej koncentracja się poprawiła i jakoś tak lepiej nawet się z nią rozmawia. Dodatkowo dzięki innym witaminom jest też taka żywsza i ma więcej energii :)

Odnośnik do komentarza

To geriamoc można kupić bez recepty tak? Myślicie, że nada się dla osoby 50+? Mój mąż nie chce się do tego przynać ale widzę że ma problem z koncentracją, nawet kolega z którym pracuje się z niego zaczął podśmiewywać że już starość, facet strzelił focha i robi teraz krzyżówki ale widze jak go to denerwuje

Odnośnik do komentarza
Gość Lubislawa

Tak, możesz je kupić bez recety. Popatrz sobie w internecie bo tam często można kupić taniej. Wiesz, to że jest napisane że dla seniorów nie oznacza że nie mgą je brać młodsze osoby. Często nawet osoby kolo trzydziestki mają problemy z koncentracją a żeńszeń ją fajnie wspomaga

Odnośnik do komentarza
Gość Karolinada

Ja też uważam, że warto kupić geriamoc. My z mężem je bierzemy a jesteśmy dopiero po pięćdziesiątce. Po prosu są to witaminy z dobrym składem, a cena naprawdę jest dobra. Żeńszeń fajnie mnie pobudza i mam dzięki niemu więcej energii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...