Forum Kobiety

Pożyczka konsolidacyjna bez zdolności kredytowej

~Szerne

~Szerne

Mam spore długi i zastanawiam się nad zaciągnięciem pozyczki konsolidacyjnej... Czy taka osoba jak ja może mieć na coś takiego szansę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jawnuts

~Jawnuts

Jest taka opcja, ale raczej w firmie prywatnej
https://pozyczkot.pl/pozyczki-konsolidacyjne-bez-zdolnosci-kredytowej - bo raczej na inną opcję nie masz co liczyć. Banki sprawdzają bik.
Niestety trzeba mieć świadomość, że pożyczka konsolidacyjna bez BIK jest przyznawana przede wszystkim przez instytucje pozabankowe. Firmy pożyczkowe nie stwarzają problemów z udzieleniem pożyczki w związku z opóźnieniami w spłacie poprzednich zobowiązań ani problemami z płynnością finansową. Jednak jest tutaj o wiele wyższe oprocentowanie.Z tego powodu zawsze warto skorzystać z pomocy doradcy, który doradzi czy rzeczywiscie jest to dobra opcja czy jednak szukać dalej.

~Arkadiusz z Bancovo

~Arkadiusz z Bancovo

Wybór pożyczki to twardy orzech do zgryzienia. Podczas przebijania się przez morze ofert, pamiętajcie, by korzystać jedynie z tych udostępnionych przez zaufe podmiotów. Sprawdźcie oferty zgromadzone na platformie Bancovo. Zapraszam do rozejrzenia się na naszej stronie :)