Forum Kobiety

Remont salonu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

smooya

smooya

Nowa aranzacja to jest bardzo kwestia indywidualna jesli mnie pytasz. Nie ma wiekszych problemow ze znalezieniem inspiracji w sieci .. jak dobrze poszukasz to jest cala masa poradnikow na blogach czy tez mediach spolecznosciowych. Najwazniejsze jest moim zdaniem postawic na jakosc wykonczenia i zrobic w jak najlepszym wydaniu na jakie nas aktualnie stac. Nie ma nic gorszego niz przyoszczedzic, a za rok czy dwa robic wszystko od nowa. Jesli mowimy o plytkach na podloge to bardzo prestizowo wygladaja produkty Paradyz - https://www.paradyz.com/rektyfikowane-plytki W punktach sprzedazy mozesz tez trafic na projektanta i zrobic sobie wizualizacje co bardzo ulatwi podejcie ostatecznej decyzji. Powodzenia.

208523 smooya Mężczyzna, 33 lata, Gorzew
Skórkaaa

Skórkaaa

A nie przeraża Cię organizacja w domu? Chciałam zrobić też remont (co prawda łazienki, ale wiemy, że i tak się wszędzie kurzy), ale odstraszyła mnie konieczność 'wyprowadzki' z domu na jakiś czas. Ja, mąż, dzieci i piec. A nie bardzo mamy się gdzie zatrzymać. Chyba, że w hotelu. :P
Jeśli chodzi o aranżację, to ja uwielbiam wnętrza nowoczesne w stonowanych kolorach (np. szarości) i do tego jakiś jeden wyraźny akcent (wzorzysty fotel, żółte poduszki, czy czerwone doniczki na oknie). ;)

208240 skorkaaa Kobieta, 39 lat, Łódź