Skocz do zawartości
Forum

Problemy z chłopakiem


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tajemnicza33

Jestem z chłopakiem od 7 miesięcy jest mi z nim bardzo dobrze ale
Hm zawsze musi być ale
Przejdę do tematu
Jego rodzice nie mieszkają razem i to chyba się odbiło na jego psychice ale on mi tego nie powie ukrywa to w sobie nie wiem jak mam mu pomóc a do tego jeszcze dochodzi do tego że ostatnio się pokłócilismy że mało co nie zerwaliśmy
Nie wiem jak mam przekonać rodziców że będę mogla u niego spać jeździć i wgl i on się o to wkurza czy to jest dobrze że on się o to denerwuje czy jeśli powinien to zrozumieć bo jestem z w związku i mnie kocha ?

Odnośnik do komentarza

Nie pomozesz mu w tej kwestii. Nie masz takiej mocy. To jego sprawa rodzinna. Jak ma taki problem najlepiej sie udac do psychologa.
Swoja droga jestescie mlodzi, nie za dobrze sie znacie a Ty chcesz jezdzic do chlopaka na noc? Predzej to on powinien jezdzic do Ciebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

On stwierdzil że inne pary to jeżdżą do siebie nocują a ja nie mogę bo moi rodzice stwierdzili że nie mogę jeździć do niego nie mogę bo to facet zawsze musi jeździć ale raz na jakiś czas mogę chłopak tego nie rozumie i przez to są kłótnien i czy pomimo tego że z nim jestem to on powinien mnie zrozumieć , chciałabym też się móc przeciwstawić rodzicom żeby dali mi trochę luzu a oni że jak chce to mogę się wyprowadzić do niego a z rodzicami to nie mogę się dogadać bo twierdzą że to chłopak zawsze musi po mnie przyjeżdżac a ja ani razu a chyba jak mam prawko to chyba mogę jeździć po to jej mam
Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...