Skocz do zawartości
Forum

Przepisy kulinarne


Gość karambaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem na etapie poszukiwania czegos smacznego z wykorzystaniem ogromnej ilosci warzyw sezonowych jaka zaczyna sie pojawiac na lokalnym rynku. Zawsze wole kupic od rolnika bo mam dzieki temu o wiele wieksza pewnosc tego co jem. Polaczenie warzyw z miesem to jest najlepsze co mozna zrobic biorac pod uwage zdrowe odzywianie.

Odnośnik do komentarza

makaron z dynią, najlepszy to penne z lubelli, pyszny jest i się nie skleja, makaron gotujemy, dynię podsmażamy, dodajemy posiekany czosnek, pokrojone uszone pomidory, też chwilę smażymy dodajemy do ugotowanego makaronu, doprawiamy, pycha

Odnośnik do komentarza

Tez jestem na etapie poszukiwania czegos smacznego z wykorzystaniem ogromnej ilosci warzyw sezonowych jaka zaczyna sie pojawiac na lokalnym rynku. Zawsze wole kupic od rolnika bo mam dzieki temu o wiele wieksza pewnosc tego co jem. Przegladajac te lepsze serwisy z przepisami (gdzie mozna na wlasna reke je dodawac) wypatrzylam cos takiego - https://uwielbiam.pl/przepis/dynia-makaronowa-z-boczkiem-i-pomidorami Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo smacznie dlatego tez w najblizszym czasie trzeba bedzie wyprobowac :) Polaczenie warzyw z miesem to jest najlepsze co mozna zrobic biorac pod uwage zdrowe odzywianie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...