Forum Kobiety

bezsenność

~Julcia8

~Julcia8

Od pół roku miewam problemy z zasypianiem. Często jest tak, że po pracy wracam wykończona psychicznie i muszę się zdrzemnąć, niestety w nocy mam kłopoty z zaśnięciem, budzę się i kręcę w łóżku, nachodzą mnie różne myśli, analizuję sytuacje związane z pracą. Nie pomagają żadne zioła, tabletki nasenne przypisane przez lekarza rodzinnego powodują, że zasypiam do pracy, albo budzę się zamroczona, nie mogę dojść do siebie i od rana w pracy jestem zmulona. Jak mam sobie pomóc lub do kogo się zwrócić? Mieszkam w Opolu i pracuję w dużej wymagającej firmie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Małgorzata 10

~Małgorzata 10

Ja od lat w tej kwestii korzystam z pomocy bardzo dobrej specjalistki w Opolu pani Maślankowskiej. Ona potrafi świetnie wniknąć w struktury psychiczne człowieka, umiejętnie prowadzi psychoterapię, podsuwa dobre ćwiczenia i techniki ułatwiające zasypianie. Można też z nią szczerze porozmawiać o życiu i problemach. Zawsze służy dobrymi radami i pomocą.

~Zylka

~Zylka

Witam, uważam, że takiej sprawy nie ma co bagatelizować, im szybciej poszukasz fachowej pomocy tym lepszy komfort dla Twojej psychiki. W tej kwestii, najlepiej udać się do psychologa. Ja w takich stanach powtarzających się bezsennych nocy musiałam skorzystać z konsultacji z psychologiem mgr I. Maślankowską w Opolu. Pomogła mi szczera rozmowa z psychologiem, razem przeanalizowałyśmy przyczyny, które powodują niewydolność mojej psychiki, stany emocjonalne rozbijające wewnętrzny spokój.Polecam

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Bezsenność może być objawem wielu rozwijających się problemów natury emocjonalnej. Przytoczone przez Panią symptomy mogą świadczyć np. o zaburzeniach nerwicowych. Przez Internet nie można postawić diagnozy, dlatego zachęcam Panią do konsultacji u specjalisty. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin