Skocz do zawartości
Forum

studia podyplomowe?


Gość keloska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość keloska

Przez kilka lat nie pracowałam bo zajmowałam się dziećmi, teraz podrosły a ja mam problem ze znalezieniem pracy, łapię jakieś dorywcze, zastanawiam sie nad studiami podyplomowymi, chciałaym pracować z dzieciakami, myślałam o kierunkach zwiazanych z pracą z dziecmi autystycznymi, myślicie ze warto się w tym kierunku kształcić?

Odnośnik do komentarza

studia podyplomowe to bardzo dobry pomysł ale studia i praca związana w placówce zajmującej się dziećmi autystycznymi już chyba nie. Moja siostra właśnie z takimi dziećmi pracuje i nie jest to łatwa praca. Na pewno trzeba mieć bardzo silną psychikę i duże połacie cierpliwości. Niestety taka praca jest również w Polsce bardzo kiepsko opłacana i placówki są słabo wyposażone we wszelkie pomoce naukowe.
Gdybym ja miała czas i pieniądze to raczej wybrałabym studia podyplomowe z handlu zagranicznego np w Wyższej Szkole Biznesu: http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego Ten kierunek studiów zawsze mnie pociągał ale podczas wyboru studiów zdecydowałam się na politologię. Wydaje mi się że jest to pokrewny kierunek studiów więc może któregoś dnia uda mi się uzbierać pieniądze na czesne, przekonać dzieci i męża żeby mama miała raz na jakiś czas weekend wolny i zapiszę się na studia handel zagraniczny

Odnośnik do komentarza

~Kasia09
Jestem po magisterce rachunkowości ale myślę o jakiejś podyplomówce, najlepiej jakby było to online.

Witam! Kasia09, studia podyplomowe online w Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Więcej informacji o wspomnianych kierunkach znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Odnośnik do komentarza

~Anka001
Czy będzie jakieś przedłużenie promocji? bo wciąż nie mogę się zdecydować.

Witam! Anka001 promocja została przedłużona do 10 sierpnia. Obecnie możesz zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Odnośnik do komentarza

Studia niby są podstawą, trzeba mieć ale czasem wcale nie warunkuje to lepszej pracy. Zalezy jakie te studia bo są kierunki po ktorych praca jest murowana ale to na pewno nie takie jakie Ty rozwazasz. W ogole pedagogika sama w sobie to juz - w moim odczuciu- przeżytek,podobnie jak psychologia i socjologia. Bylo to modne kiedyś i fajne, ludzie na to szli,był boom. Ale sie skończyło.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Samsonitka

Ważne w czym jesteśmy dobrzy, w czym sie dobrze czujemy, co sprawia nam przyjemność- wtedy na pewno jesteśmy najlepsi i najlepiej wywiazujemy sie z powierzonych zadań, chętniej rozwijamy, dokształcamy. Radzę posłuchać wewnętrznego głosu i wybrać sie na jakiś kierunek studiów. Ja mogę polecić https://www.studiamba.wsb.pl/. Wiele kierunków, jest w czym wybierać. Moja droga była pdoobna. Najpierw było dziecko a póżniej studia zeby mieć dobrą pracę, spełniać się nie tylko jako matka ale i w sferze zawodowej. to było dla mnie bardzo ważne. powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka_DD

tudia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się dokształcać. Ostatnio studia podyplomowe oferowane przez polskie uczelnie zyskują na popularności, ponieważ pracodawcy coraz częściej określają swoje preferencje i informują, jakich kandydatów poszukują. Od kandydatów wymagają ukończonych studiów podyplomowych. Aby dowiedzieć się więcej o tego typu studiach dostępnych w Polsce, można odwiedzić stronę: www.studiapodyplomie.pl. Mnóstwo ciekawych informacji o studiach podyplomowych w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gość Samsonitka

Ważne w czym jesteśmy dobrzy, w czym sie dobrze czujemy, co sprawia nam przyjemność- wtedy na pewno jesteśmy najlepsi i najlepiej wywiazujemy sie z powierzonych zadań, chętniej rozwijamy, dokształcamy. Radzę posłuchać wewnętrznego głosu i wybrać sie na jakiś kierunek studiów. Ja mogę polecić www.studiamba.wsb.pl/. Wiele kierunków, jest w czym wybierać. Moja droga była pdoobna. Najpierw było dziecko a póżniej studia zeby mieć dobrą pracę, spełniać się nie tylko jako matka ale i w sferze zawodowej. to było dla mnie bardzo ważne. powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...