Forum Kobiety

studia podyplomowe?

~keloska

~keloska

Przez kilka lat nie pracowałam bo zajmowałam się dziećmi, teraz podrosły a ja mam problem ze znalezieniem pracy, łapię jakieś dorywcze, zastanawiam sie nad studiami podyplomowymi, chciałaym pracować z dzieciakami, myślałam o kierunkach zwiazanych z pracą z dziecmi autystycznymi, myślicie ze warto się w tym kierunku kształcić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jusra

~jusra

studia podyplomowe to bardzo dobry pomysł ale studia i praca związana w placówce zajmującej się dziećmi autystycznymi już chyba nie. Moja siostra właśnie z takimi dziećmi pracuje i nie jest to łatwa praca. Na pewno trzeba mieć bardzo silną psychikę i duże połacie cierpliwości. Niestety taka praca jest również w Polsce bardzo kiepsko opłacana i placówki są słabo wyposażone we wszelkie pomoce naukowe.
Gdybym ja miała czas i pieniądze to raczej wybrałabym studia podyplomowe z handlu zagranicznego np w Wyższej Szkole Biznesu: http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego Ten kierunek studiów zawsze mnie pociągał ale podczas wyboru studiów zdecydowałam się na politologię. Wydaje mi się że jest to pokrewny kierunek studiów więc może któregoś dnia uda mi się uzbierać pieniądze na czesne, przekonać dzieci i męża żeby mama miała raz na jakiś czas weekend wolny i zapiszę się na studia handel zagraniczny

obywatelmarta

obywatelmarta

Ja też szukam dla siebie studiów - w kierunku Turystyka, koniecznie we Wrocławiu, bo tu mieszkam i wygodniej by mi było z maluchami na miejscu. Powiedzcie, czy znacie/polecacie WSH? Kilkoro moich znajomych tam złożyło papiery. Słyszałam, że przykładają wagę do wysokiego poziomu nauczania. Jakie macie opinie?

202115 obywatelmarta Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Kasia09

~Kasia09

Jestem po magisterce rachunkowości ale myślę o jakiejś podyplomówce, najlepiej jakby było to online.

oewsb

oewsb

~Kasia09
Jestem po magisterce rachunkowości ale myślę o jakiejś podyplomówce, najlepiej jakby było to online.

Witam! Kasia09, studia podyplomowe online w Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Więcej informacji o wspomnianych kierunkach znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

192484 oewsb Mężczyzna, 33 lata, Warszawa