Forum Kobiety

Lokalizator dla dziecka

~pekarda

~pekarda

Co sądzicie o lokalizatorach w zegarku?
Myślę o tym, żeby kupić córce coś takiego.
Ma 8 lat. Chcielibyśmy ją puszczać na podwórko bez opieki.
Czy to rozwiewa wątpliwości? Bo trochę się boimy.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kotaka

~kotaka

Ale czego się dokładnie obawiasz?
Nam głównie zależało na tym, żebyśmy widzieli, gdzie jest nasze dziecko. Po prostu - teraz patrzę w lokalizator. Kiedyś wyglądałam przez okno i szukałam. Nie widzisz dziecka przez kilka minut i od razu nerwy się pojawiają. Teoretycznie na podwórku pod blokiem bezpiecznie, ale strzeżonego...

~henkors

~henkors

99 proc. rodziców ci je poleci. Musicie tylko porozmawiać z dzieckiem. Powinno rozumieć, po co to nosi i dlaczego? To bardzo ważne. Jeśli odpowiednio wszystko opiszecie to będzie dobrze. A według mnie lokalizator jest bardzo przydatnym rozwiązaniem i sprawdzi się u każdego dziecka. Zastosowań jest wiele i wcale nie chodzi o samo śledzenie.

~mekando

~mekando

Locon to mistrzostwo świata. Funkcja SOS + lokalizacja. Bardzo konkretne, przydatne rozwiązanie. Nasze dziecko wie, że ma zegarek z lokalizatorem. Ten jest wykonany pierwsza klasa, super wygląda. Większość znajomych naszego dziecka też ma lokalizatory...

~jadenka

~jadenka

No właśnie szukam lokalizatora dla mojego dziecka. Czy lokalizacja w każdym przypadku jest tak samo dokładna? Mogą być widoczne różnice w zależności od marki lokalizatora?

~mekando

~mekando

Raczej nikt nie testował wszystkich lokalizatorów, więc ciężko to ocenić. Domyślam się, że lokalizacja w każdym przypadku jest różna. Po prostu testuj te lokalizatory, które przez innych są oceniane pozytywnie. Tak, jak w moim wpisie - Locon póki co niezawodny, ale to najlepiej oceniaj samodzielnie na podstawie testu.

~szempa

~szempa

Lokalizator Locon, czy tam Bezpieczna Rodzina - polecam. Byliśmy teraz na wakacjach i córka z nim weszła do basenu. Wiedziałam, że wodoodporny, ale nie sądziłam, że przetrwa kilka godzin w basenie - bo dopiero po czasie to zauważyliśmy. Pod względem lokalizacji, jakości wykonania i funkcji naprawdę nie mam żadnych uwag.

~kander

~kander

Akurat w klasie mojej córki to jest normalne. Jedno dziecko zaczęło, a później wszyscy inni rodzice kupili. Ale uważam, że to jest jeden z lepszych pomysłów, jedna z lepszych nowinek, jakie się pojawiły. Nam to mocno ułatwiło życie. Zresztą - wygodnie jest wiedzieć, gdzie jest dziecko. Taka prawda.

~brokers

~brokers

Syn chodzi w niebieskim zegarku Locon.
I jest w porządku. Polecam. Bardzo fajne rozwiązanie - przydatne z wielu powodów, ale przede wszystkim chodzi o to, że jest precyzyjne, a ja mam spokojniejszą głowę - mam dziecko jakby pod monitoringiem.

Wiki22cc

Wiki22cc

Bardzo dobry pomysł. Mój mały ma smartwatcha z gps i nie muszę się martwić o to, gdzie jest i czy wrócił ze szkoły do domu.

206696 wiki22cc Kobieta, 25 lat, Katowice
Skórkaaa

Skórkaaa

Ale, czy nie czujecie, że to trochę ogranicza dziecko? Moja córka ma 10 lat i widzę jak rośnie w oczach. Chciałabym, żeby była bezpieczna, ale nie chce, żeby czuła się, że ją kontroluję, czy osaczam... Nie bijecie się z takimi myślami?

208240 skorkaaa Kobieta, 39 lat, Łódź
~petron

~petron

Moja córka korzysta z lokalizatora Locon już kilka miesięcy i to naprawdę działa wzorowo. Przede wszystkim ten lokalizator robi różnicę, daje fajne efekty i zmianę na plus. Dużo opcji się przydaje m.in. nasłuch, możliwość dzwonienia - to wszytko jest naprawdę mega przydatne, ale tą przydatność zauważa się dopiero z czasem.

~brokers

~brokers

Skórkaaa
Ale, czy nie czujecie, że to trochę ogranicza dziecko? Moja córka ma 10 lat i widzę jak rośnie w oczach. Chciałabym, żeby była bezpieczna, ale nie chce, żeby czuła się, że ją kontroluję, czy osaczam... Nie bijecie się z takimi myślami?

My go nie śledzimy. Po prostu chcemy wiedzieć, jeśli nie jest tam, gdzie powinien być. W sensie - nie zaglądam w mapy tylko czekam na powiadomienia. Poza tym - to nam też służy do dzwonienia - na podobnych zasadach jak telefon.

~saterka

~saterka

Również nie widzę w tym niczego złego.
Wiadomo, że kiedyś było inaczej, ale nie było też takich możliwości. A skoro istnieje możliwość zadbania o bezpieczeństwo dziecka i jednoczesnego rozwiązania innych problemów, to czemu z tego nie korzystać? Zresztą... to nawet wygodne móc sprawdzić, gdzie akurat znajduje się bliska nam osoba.

~petoro

~petoro

Kupiłam Locona w tym tygodniu w promocji. Napiszę wam za jakiś czas, jak to działa, ale kupiłam go nie tylko po tym, co piszą w sieci, ale przede wszystkim po opinii dwóch koleżanek. Nasze dzieci są w pierwszej klasie podstawówki. To taki właśnie etap.