Skocz do zawartości
Forum

Obawy nienawiść do innych kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mój chłopak nigdy mnie nie zdradził ani nie dał powodu do zazdrości. Ja cały czas jak dostanie smsa jestem pewna ze to jakaś dziewczyna napisała. Jak wychodzi z kolegami jestem pewna ze będzie tam pełno ładnych dziewczyn i spodoba się mu się któraś. Jak jest w szkole jestem pewna ze jakaś dziewczyna go podrywa. Jak nie wystarczająco często się widujemy albo uprawiamy seks jestem prawie pewna ze kocha mnie mniej i nie jestem juz atrakcyjna. Mój chłopak nie ma jako takich koleżanek, przyjaciółek ale jest na cześć z dziewczynami np które się puszczają itp i uważa ze są w porządku. Ja natomiast ich nienawidzę jak mówią do niego cześć przy mnie gotuje się we mnie wszystko.. nie chce żeby zazdrość zniszczyła nasz związek. Cały czas mi tłumaczy ze kocha tylko mnie i dla niego jestem najpiękniejsza ze nigdy mnie nie skrzywdził i nigdy tego nie zrobi. Wierze mu do czasu gdy nie wychodzi gdzieś beze mnie odrazu włączają mi się znowu te głupie myśli. Nie wiem jak sobie z tym radzić. Potrzebuje pomocy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...