Forum Kobiety

Związek z chłopakiem młodszym o trzy lata

Blablablla

Blablablla

Witajcie kobietki,
Mam pytanie, ponieważ jestem bardzo ciekawa opinii innych. Podoba mi się pewien chłopak, jednak jest o trzy lata młodszy. Nie jest dzieciuchem, ale zawsze myślałam, że jeśli będę mieć chłopaka, to prędzej będzie on starszy niż młodszy. Nie mówiąc już o tym, że o trzy lata. Jak na chwile obecną nie jesteśmy ze sobą, ale raczej mamy się ku sobie. Stąd moje pytanie - co o tym myślicie?

202120 blablablla Kobieta, 21 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Crowley

Crowley

Wprawdzie z byciem kobietą mam wspólnego mniej niż nic, lecz podzielę się z Tobą swoją myślą.
Jeżeli wiek, który podałaś na profilu jest autentyczny, to ten Twój absztyfikant ma 18 lat. Piszesz, że on nie jest dzieciuchem, ale tak naprawdę u tak młodego mężczyzny jedyną dojrzałą rzeczą są genitalia. Jeśli chcesz się "dobrze" zabawić, to idź za głosem serca (czy też libido), ale jeśli zaś szukasz poważnego związku, to wiedz, że to nie jest dobra/ pewna droga. Powiadają tak: lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się tego nie zrobiło. Jeśli jesteś gotowa na ewentualne niepowodzenie, to hulaj do woli, ale życie pokazuje, że takie związki szybko trafia szlag, a nie strzała amora z długą datą ważności.

200604 crowley Mężczyzna, 31 lat, Koniec Świata
laurette

laurette

Hmmm własciwie to zgadzam sie z wypowiedzią powyzej. Przemysl sobie skutki takiej relacji i podejmij decyzję.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Blablablla, wiele zależy od tego, ile lat ma Twój potencjalny kandydat na partnera. Pamiętaj jednak, że mężczyźni wolnej dojrzewają pod względem emocjonalnym niż kobiety.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin