Skocz do zawartości
Forum

Związek z chłopakiem młodszym o trzy lata


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki,
Mam pytanie, ponieważ jestem bardzo ciekawa opinii innych. Podoba mi się pewien chłopak, jednak jest o trzy lata młodszy. Nie jest dzieciuchem, ale zawsze myślałam, że jeśli będę mieć chłopaka, to prędzej będzie on starszy niż młodszy. Nie mówiąc już o tym, że o trzy lata. Jak na chwile obecną nie jesteśmy ze sobą, ale raczej mamy się ku sobie. Stąd moje pytanie - co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie z byciem kobietą mam wspólnego mniej niż nic, lecz podzielę się z Tobą swoją myślą.
Jeżeli wiek, który podałaś na profilu jest autentyczny, to ten Twój absztyfikant ma 18 lat. Piszesz, że on nie jest dzieciuchem, ale tak naprawdę u tak młodego mężczyzny jedyną dojrzałą rzeczą są genitalia. Jeśli chcesz się "dobrze" zabawić, to idź za głosem serca (czy też libido), ale jeśli zaś szukasz poważnego związku, to wiedz, że to nie jest dobra/ pewna droga. Powiadają tak: lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się tego nie zrobiło. Jeśli jesteś gotowa na ewentualne niepowodzenie, to hulaj do woli, ale życie pokazuje, że takie związki szybko trafia szlag, a nie strzała amora z długą datą ważności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...