Forum Kobiety

Problemy ze snem

~malwinna1

~malwinna1

Hej, od kilku tygodni mam problemy ze snem. Nie mogę zasnąć bo bardzo się stresują zmianą pracy oraz tym jak mam powiedzieć staremu szefowi, że się zwalniam. Muszę to zrobić do końca przyszłego tygodnia, a odkładam to na ostatnią chwilę. Już kilka razy próbowałam mu powiedzieć i stres mnie zżarł. Jak podejść do tej rozmowy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zuzana

~zuzana

Twoje problemy ze snem ewidentnie są związane ze stresem. Niesetty, ale nikt za ciebie nie powie szefowi, że się zwalniasz. Dlaczego w ogóle się tak boisz? Każdy ma do tego prawo, po to jest umowa i okres wypowiedzenia.

~superNatalia

~superNatalia

Im szybciej załatwi się takie spawy tym lepszy komfort dla naszej psychiki. To akurat kwestia, której nikt za nas nie załatwi więc lepiej nie odkładać takich rzeczy na później. Tutaj ewidentnie problemem jest ta rozmowa, więc nie ma szans, że jakieś techniki odstresowujące pomogą ci na bezsenność. Może problem jest w tym, że nie jesteś pewna zmian.

Emka2

Emka2

Z własnego doświadczenia wiem, że to niepotrzebne obawy, ja też zwlekałam, denerwowałam się, nie spałam po nocach a rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze , szef nie złościł się a nawet pogratulował mi i powiedział, że jakby co to mogę do niego wrócić gdyby mi nie wyszło w nowej pracy. Moja znajoma jak się zwalniała nawet nie rozmawiała z szefem, tylko zaniosła wypowiedzenie do kadr i już.

201726 emka2 Kobieta, 36 lat, nieważna