Forum Kobiety

blizny

~eveeee

~eveeee

niedawno miałam laparoskopię i zostały jednak po niej dosyć spore blizny :/ wszystkie są mega wypukłe, da się jakoś je spłaszczyć zeby tk nei straszyly?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

żółty_tulipan

żółty_tulipan

A niby laparoskopia lepsza i mniej inwazyjna. Znasz plastry silikonowe sutricon? U mnie po cc się sprawdziły, blizna jest jasna i płaska, w ogóle nie przeszkadza.

84820 zolty-tulipan Kobieta, 34 lata, Warszawa
~jella

~jella

One powinny prawie zniknąć chociaż jak żeby przyspieszyć to smarowałam je olejkiem bio-oil, zostały tylko maleńkie kropeczki więc nie stresuj się tym tak bardzo

~Magdapuskarz

~Magdapuskarz

Z domowych preparatów polecam maść contratubex, dobrze daje sobie radę z bliznami. Ja do tego miałam robione zabiegi laserem iPixel, tylko ze teraz ze względu na słońce raczej ich nie zrobisz. Efekty są bardzo fajne, mam wyrównana powierzchnie skory i prawie niewidoczne blizny. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, myśle ze miałam 5-6, dały dobry rezultat.

Mgr Milena Nalbandian

Mgr Milena Nalbandian

Skutecznym zabiegiem na blizny jest terapia łączona: laser frakcyjny oraz zabiegi przy użyciu dermapena. Wczesniej warto udać się na konsultację do specjalisty, aby upewnic się,czy zabiegi sprawdzą się na tego rodzaju blizny. Pozdrawiam Milena Nalbandian z Clinica Cosmetologica.

206669 mgr-milena-nalbandian Kobieta, 29 lat, Gdańsk
~ella22

~ella22

Też o tym myślałam, nawet sobie sprawdzam ceny, byłam też na konsultacji w klinice arte derm w Józefowie, tam pani dr rozwiała moje wątpliwości co to tych zabiegów i myślę że zdecyduje się właśnie na zabieg dermapen który mi rekomendowała