Forum Kobiety

blizny

~eveeee

~eveeee

niedawno miałam laparoskopię i zostały jednak po niej dosyć spore blizny :/ wszystkie są mega wypukłe, da się jakoś je spłaszczyć zeby tk nei straszyly?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

żółty_tulipan

żółty_tulipan

A niby laparoskopia lepsza i mniej inwazyjna. Znasz plastry silikonowe sutricon? U mnie po cc się sprawdziły, blizna jest jasna i płaska, w ogóle nie przeszkadza.

84820 zolty-tulipan Kobieta, 34 lata, Warszawa
~jella

~jella

One powinny prawie zniknąć chociaż jak żeby przyspieszyć to smarowałam je olejkiem bio-oil, zostały tylko maleńkie kropeczki więc nie stresuj się tym tak bardzo

~Magdapuskarz

~Magdapuskarz

Z domowych preparatów polecam maść contratubex, dobrze daje sobie radę z bliznami. Ja do tego miałam robione zabiegi laserem iPixel, tylko ze teraz ze względu na słońce raczej ich nie zrobisz. Efekty są bardzo fajne, mam wyrównana powierzchnie skory i prawie niewidoczne blizny. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, myśle ze miałam 5-6, dały dobry rezultat.

Mgr Milena Nalbandian

Mgr Milena Nalbandian

Skutecznym zabiegiem na blizny jest terapia łączona: laser frakcyjny oraz zabiegi przy użyciu dermapena. Wczesniej warto udać się na konsultację do specjalisty, aby upewnic się,czy zabiegi sprawdzą się na tego rodzaju blizny. Pozdrawiam Milena Nalbandian z Clinica Cosmetologica.

206669 mgr-milena-nalbandian Kobieta, 29 lat, Gdańsk
~ella22

~ella22

Też o tym myślałam, nawet sobie sprawdzam ceny, byłam też na konsultacji w klinice arte derm w Józefowie, tam pani dr rozwiała moje wątpliwości co to tych zabiegów i myślę że zdecyduje się właśnie na zabieg dermapen który mi rekomendowała

~janerka

~janerka

U mnie blizny zaczeły się zmniejszać po olejku bio- oil, na razie smaruje trochę ponad miesiąc i widzę że jest dużo lepiej, są na pewno bledsze i nieco węższe, nie liczę na to że całkiem znikną ale jak na razie jestem dobrej myśli

~Oliwka7

~Oliwka7

Ja usuwałam sobie bliznę z czoła dermapenem i laserem w ProDermie w Poznaniu, gdzie byłam na konsultacji u specjalistki dermatologii, która po obejrzeniu i ocenie poleciła mi tego rodzaju zabieg. Bardzo ładnie została spłycona blizna i wyrównana skóra w jednorodnej kolorystyce. Jestem super zadowolona i polecam.

~mistlere

~mistlere

Jesli blizny są spore to bedzie problem z usunięciem ich domowycmi sposobami. Jest wiele kremów oraz peelingów, które są skuteczne ale jeśli chodzi o niewielkie przebarwienia. Jesli jednak mamy spore blizny potradzikowe to jedynie co może pomóc to profesjonalny zabieg w gabinecie medycyny esetycznej....
Polecam poczytac sobie na przyklad o karboksyterapii:
https://beautytower.pl/blog/na-czym-polega-karboksyterapia/

Ewentualnie nad zabiegiem laserowym.

~Dagma_1

~Dagma_1

Właśnie jestem po terapii dermapenem, który jest bardzo skuteczny polecany. Wykonałam zabieg w rekomendowanej Prodermie, gdzie fachowo i profesjonalnie przeprowadziła go pani dermatolog. Efekt jest zadowalający, nastąpiło spłycenie i wyrównanie skóry, po bliźnie tylko mała, jasna kropeczka. Polecam

~onkaY

~onkaY

~Dagma_1 • tydzień temu

Właśnie jestem po terapii lewatywą, który jest bardzo skuteczny polecany. Wykonałam zabieg w rekomendowanej lewatywie, gdzie fachowo i profesjonalnie przeprowadziła go pani lewatywolog. Efekt jest zadowalający, nastąpiło spłycenie i wyrównanie skóry, po bliźnie tylko mała, jasna kropeczka. Polecam