Forum Kobiety

Chłopak mnie nie pociąga seksualnie

~Petitka6372

~Petitka6372

Jestem z chłopakiem od półtora roku i jest to moj pierwszy partner seksualny. Na początku wszystko było dobrze ale od jakis kilku miesięcy mam wrażenie ze stał sie dla mnie wręcz aseksualny. W ogole mnie nie podnieca:(. On ciagle ma ochotę a ja zgadzam sie tylko wtedy kiedy tego bardzo potrzebuje. Nie mam czegoś takiego ze parze na niego i mam od razu ochotę na seks... Nie wiem co jest nie tak... kocham go bardzo i nie chce kończyć zeiazku z takiego powodu ale seks jest istotny w związku i nie wiem co robic... moze któraś z Was miała podobnie i mi doradzi? smutas.gif
Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Tylko jak tu pomóc...,skoro tak szybko znudził Ci się seks..., a gdzie tu prawie całe życie --

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
ka-wa

ka-wa

Porozmawiaj szczerze z chłopakiem i wybierzcie się do seksuologa.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
~NatalkaM-I

~NatalkaM-I

Sama piszesz, że jest to Twój pierwszy chłopak. Nie znałaś do tej chwili swoich potrzeb seksualnych. Obecnie zaczynasz poznawać lepiej siebie. No cóż powiedzmy o wieku nie piszesz, a to też zależy od poziomu hormonów. Oczywiście zarówno Twoich jak i jego. Dopasowanie się jest od samego początku ważne dla przyszłego związku. Dlatego radzę poważnie zastanowić się nad konsultacją z seksuologiem niekoniecznie we dwoje.