Skocz do zawartości
Forum

Chłopak niezdecydowany


Gość Latarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Pare miesięcy temu pisałam z chłopakiem, on mówił mi o swoich problemach,myślałam ze oprócz przyszłego związku to przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi ale gdy powiedziałam mu ze wyjeżdżam na 2msc całkowicie mnie olał, odpisywał zupełnie inaczej, życzył miłego wyjazdu i zerwał kontakt na wszystkie sposoby , było mi źle ale żyłam dalej bo nie ma sensu drążyć tematu, zreszta wyjechałam . Tylko ostatnio się spotkaliśmy przez znajomych na końcu zostaliśmy sami znów gadał ze uwielbia ze mna rozmawiać , był przemiły, pocałował mnie i cay czas przytulał, powiedział ze strasznie go przyciągam, kolejnego dnia chwile z nim pisałam ale nawet nie odpisał na jedna z wiadomości i tak milczy już dwa tygodnie. Czy ze mna nest coś nie tak? Po co on to zrobił?

Odnośnik do komentarza

W jakim on jest wieku? Może szuka osoby na miejscu, nie widzi sensu i przyszlosci z kims kto wyjezdza. Ciezko powiedziec. Jednak dobrze byloby porozmawiac szczerze jaki jest sens takiej znajomosci.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...