Skocz do zawartości
Forum

Facet potwór


Gość Susi95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się poradzić was kobiet. Jestem z partnerem od 4 lat. Jesteśmy młodzi bo dopiero 23 lata. Mamy małego synka. Od roku mieszkamy sami i tu właśnie zaczął się koszmar. Od jakiegos czasu mój facet stał się niczym potwor. Codziennie mnie przezywa, krytykuje i nic mu nie pasuje. Cokolwiek zrobię jest źle. Mam ogromny problem z pamięcią ponieważ cierpię na padaczkę i podejrzenie SM. On mowi że jestem niedorobiona bo zapomnę wyciągnąć prania a sam mógłby to zrobić. Jestem z małym cały dzień i tez jest to meczace. Często płacze na niego a on wtedy krzyczy że o co mi chodzi. Mam już dość chciałabym uciec od niego ale się boję nie mam gdzie pójść. Nie mam pracy ani wykształcenia. Ale już nie mogę znieść tego poniżania mnie..pomocy.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina78a

Ponieważ przeżyłam bardzo podobną sytuację to od razu skieruję po konsultacje do terapeuty albo i lekarza psychiatry. Możesz pójść tam sama, opowiedzieć sytuację, a specjalista niech podpowie co zrobić z tym faktem, bo zachowanie które opisujsz na pewno nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza

Uciec jest w sumie najprosciej o ile zdobędzie sie na odwage. Ale Ty musisz pomyslec o sobie i o dziecku. Waszym dziecku. Wizyta u specjalisty jest dobrym pomyslem. Nie mozesz pozwalac tez sobie na takie zachowanie z jego strony. Absolutnie. Jakies ultimatum tez bys mu postawila.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Rozumiem cię też mam ciężko z mężem ciągle tylko krytyka to nie zrobione to źle sam najlepiej nic by nie robił bo zmęczony ale ja to najlepiej to na wysokich obrotach cały dzień w domu nie mogę się nigdzie ruszyć bo on na 6 lat 2razy został z dziećmi i była oto awantura że dzieci mi zabiorą bo ich zostawiłam z ojcem przecież tak to jest jak matka nadskakuje przez całe życie a potem żony się męczą z takimi rozpieszczonym i maminsykami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...