Skocz do zawartości
Forum

singielka nie z wyboru


Gość potrzeb

Rekomendowane odpowiedzi

Wyznać muszę bo chyba się uduszė! Spotykam na swojej drodze różnych facetów, ale już bardzo dawno z nikim nie byłam. Nie mam nawet bliższego kolegi. Faceci są jacyś dziwni! Najpierw jakieś podchody i ...koniec zanim się zaczęło. Bardzo chciałabym kogoś spotkać. :(

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś sama w takiej sytuacji,może nie trzeba tak się spinać...,jedni mają powodzenie ,drudzy nie ,nie ma na to recepty...,nigdy nie wiemy co nas spotka w życiu,
bycie z kimś nie jest równoznaczne ze szczęściem,może być gorzkim rozczarowaniem,dlatego sama buduj swoje szczęście,nie uzależniaj go tylko od drugiej osoby.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość MatyldaMa

Dzięki za odp. jeszcze do tego wątku:
dlaczego tak jest, że jak wali się jedna rzecz to wali się za nią wszystko?
Mam trochę problem z odnalezieniem się w życiu zawodowym, może nie jestem za szczęśliwa- OK, ale staram się funkcjonować normalnie, jestem świadoma tego, pracowałam nad sobą itp, ale wydaje mi się, że przez to, też jestem samotna, nawet brakuje mi koleżanki jakiejś bliższej czy kolegi...
nawet nie mam z kim spędzić sylwestra czy wakacji...
może to nie jest do końca tak, że nie mam do kogo się odezwać, ale ...

Odnośnik do komentarza

W takich sprawach ,niestety musisz radzić sobie sama ,jesteś jaka jesteś...,rozczulanie się nad samotnością nic nie da, a tylko może pogłębić problem,
porozmawiaj z psychologiem.
Nie ma tak ,że jak się wali jedna rzecz,to za nią wszystko,jest to tylko jakieś usprawiedliwienie naszych niepowodzeń, w dużej mierze zależnych od nas.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Cześć! Rozumiem Twoje frustracje, ale nie poddawaj się! Polecam stronę ogłoszenia towarzyskie, gdzie możesz poznać wiele ciekawych osób z różnych miast. Bez względu na to, czy szukasz przyjaciela, partnera na stałe, czy kogoś na jedną noc - na pewno znajdziesz tam kogoś dla siebie! A jeśli interesuje Cię coś bardziej seksownego, to na stronie również znajdziesz wiele ciekawych ofert anonse towarzyskie. Zachęcam do skorzystania z możliwości, które daje ta strona i znalezienia wymarzonej pary. Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...