Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze spotkanie


Gość Matyldaa28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matyldaa28

Hej,
Mam takie pytanie: jakiś czas temu zamieściłam w popularnym portalu ogłoszeniowym informację, że chętnie poznam kogoś (bez podziału na płeć) do wspólnego zwiedzania miasta/sportu itp. Odpisał mi pewien chłopak, umówiliśmy się na spacer. Pospacerowaliśmy przeszło godzinę, pogadaliśmy. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Pytania były ogólne, typu: jak mi się podoba miasto ale też czy zamierzam tu zostać, jakie mam plany na wakacje itp.
Pod koniec poszliśmy na miejsce gdzie spotkaliśmy się, tj. niedaleko mojego mieszkania. Ja jako gaduła, nie wiedzieć czemu czułam w obowiązku na koniec coś powiedzieć, więc podziękowałam za spędzony czas i podałam mu rękę. On chyba tylko powiedział krótkie "cześć". No i rozstaliśmy się, mamy kontakt tylko internetowy ale od tego czasu a mija już tydzień nikt do nikogo nie pisze. Przyznam, że chłopak jest ciekawy więc i ja zachowuję ostrożność, no i byłam ciekawa czy ja też go jakoś zainteresowałam więc nie odzywam się pierwsza. W sumie to nie pali się, ale może to ja powinnam się odezwać pierwsza?? Bo w koncu ja dałam takie ogłoszenie, więc on może pomyśleć, że "poprostu jego nie wybrałam". Ale z drugiej strony....kto z Was Panowie nie odezwałoby się, gdyby choć trochę Wam zależało?

Odnośnik do komentarza

Czyli z checia bys sie z nim ponownie spotkała :) Wiesz co to jest tak,ze rzeczywiscie facet powinien napisac pierwszy po spotkaniu. Gdzies czytalam ze jak sie nie odezwie chyba max 1,5 dnia po pierwszym spotkaniu to zwiastuje to ,że nie jest zainteresowany. Choc to moze i bujda :)

Tak, to Ty zamiescilas ogloszenie ale uważam że powinien to on sie odezwac. Może to byl dla niego jednorazowy spacer. Czy on sie jakos zachowywal na spotkaniu tak bys odczula ze ma ochote regularnie sie spotykac? Z drugiej strony mija juz tydzien a tu cisza wiec nie jest za dobrze. Oczywiscie mozesz sie odezwac jako pierwsza ale licz sie z tym,ze Ci nie odpisze.

Faktem,jest ze nie powinno sie zbyt wiele oczekiwac po pierwszym spotkaniu. To jedynie taka prezentacja siebie, sprawdzenie czy dana osoba nam by odpowiadala czy nie. Dopiero kolejne spotkania mogą cos wiecej powiedziec o ile do nich dojdzie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Matyldaa28

Dzięki za odpowiedź! W sumie ogólne moje wrażenie było takie, ze on jest zadowolony też ze spotkania, ale fakt, że wydaje mi się, że ten chłopak jest dosyć "wyważony"sprawia, że ciężko go tak "przejrzeć". Fakt, że nie powiedział nic na koniec opórcz "cześć" świadczy tak jakby nie interesowało go czy się jeszcze spotkamy. Jakoś tragedii z tego nie robię. W sumie to też trochę niezbyt dobry miałam dzień na to spotkanie, miałam zły humor i niewiele czasu po przyjściu z pracy żeby się "ogarnąć". Ale przynajmniej następnym razem postąpię inaczej (mam taką cichą nadzieję;P) ale sądzę, że i tak warto się umawiać, nawet jeśli czas nie ten...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...