Forum Kobiety

popularna biżuteria

kolinka

kolinka

Mam za dużo srebrnej biżuterii i za mało złotej. Mam nawet jakieś drewniane wisiorki. Żadnego złota! Czasem przydałby się jakiś promienny akcent do moich kreacji. Potrzebuję czegoś w dobrej cenie i jakości. Szukam sklepu internetowego z biżuterią na topie.

191465 kolinka Kobieta, 39 lat, Olkusz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

To zalezy jakim dysponujesz budżetem.. Jesli to ma byc prawdziwa zlota biżuteria to najlepiej jednak u jubilera.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~JolantaG

~JolantaG

Warto się zastanowić nad jednym, nie zawsze przecież to co jest popularne jest ładne. Zawsze mnie zastanawia jak czytam te wszystkie reklamy co dana firma miała na myśli. Nie ma nic gorszego niż dać się zmanipulować na kupowanie tylko i wyłącznie jednych produktów. W ten sposób można wpaść w pewną pułapkę ceny bo nie zdajemy sobie sprawy ile tak naprawdę warta jest dana rzecz. Ostatnimi czasy czytałam parę blogów o biżeterii ręcznie robionej i to jest bardzo ciekawy trop jeśli szukamy czegoś wyjątkowego dla danej kreacji czy po prostu na codzień. Zobaczcie sobie na przykładzie takiego dodatku jak wisiorek serce pasujący praktycznie do wszystkiego. Trzeba mieć dużo umiejętności manualnych by stworzyć coś tak pięknego :)