Skocz do zawartości
Forum

popularna biżuteria


kolinka

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czytałam o biżuterii energetycznej i ta wypada całkiem nieźle https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-srebrne-z-markazytami-i-turkusem, Turkus dodaje energii i mam wrażenie, że widać mnie z bardzo daleka. Wiele osób mówi, że jak idę to widzą moją twarz od razu. Coś w tym jest. Kolczyki bardzo mi się podobają. Można kombinować z innymi kamieniami bez problemu.

monthly_2019_10/popularna-bizuteria_8488.jpg

Odnośnik do komentarza

Warto się zastanowić nad jednym, nie zawsze przecież to co jest popularne jest ładne. Zawsze mnie zastanawia jak czytam te wszystkie reklamy co dana firma miała na myśli. Nie ma nic gorszego niż dać się zmanipulować na kupowanie tylko i wyłącznie jednych produktów. W ten sposób można wpaść w pewną pułapkę ceny bo nie zdajemy sobie sprawy ile tak naprawdę warta jest dana rzecz. Ostatnimi czasy czytałam parę blogów o biżeterii ręcznie robionej i to jest bardzo ciekawy trop jeśli szukamy czegoś wyjątkowego dla danej kreacji czy po prostu na codzień. Zobaczcie sobie na przykładzie takiego dodatku jak wisiorek serce pasujący praktycznie do wszystkiego. Trzeba mieć dużo umiejętności manualnych by stworzyć coś tak pięknego :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak, nie tylko biżuteria ze złota czy ze srebra jest godna uwagi. Czytałam na https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-czy-warto/ o takiej ze stali chirurgicznej, plusy to na pewno cena, antyalergiczne właściwości, łatwość w utrzymaniu, solidność wykonania. A i bardzo estetycznie taka wygląda, można kupić kolczyki, pierścionki, wisiorki. W sieci są sklepy które takie sprzedają, ceny są rzeczywiście bardzo atrakcyjne. Jak dla mnie to nie ma się nad czym zastanawiać, spokojnie można taką zamawiać i nosić na różne okazje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...