Forum Kobiety

lokówka

~haniaba

~haniaba

Dziewczyny liczę na wasz pomoc, padłaa mi stara lokówka rozglądam się za czymś nowym, jakie polecacie? Mam trudne wlosy do układania i szybko się loki rozprostowują, jaka lokówka temu podoła? czy curl secret to dobry wybór?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Magdalenaza

~Magdalenaza

Ja ja mam i to moja najlepsza lokowka jak do tej pory, nie mam za dużych zdolności przy układaniu fryzury, ale z ta bardzo łatwo mi się pracuje, szybko robię ładna fryzurę i co najwazniejsze fryzura zrobiona ta lokowka trzyma się cały dzień

~rebska

~rebska

co myślicie o lokówce curl secret? Widziałam, że są teraz w promocji w media markt, już od dawna o niej myślę, w tym roku czeka mnie kilka wesel i taki sprzęcik by mi bardzo ułatwił sprawę, bo ona sama wciąga włosy i podobno loki są super trwałe

~adrienka

~adrienka

Ja mam creative z babyliss, fajnie się sprawdza, nie szarpie włosów. Mogą nią robić drobniejsze loczki i luźne fale, więc na różne okazje rózne fryzury, nie musze wyglądać zawsze tak samo ;) No i jaka to oszczędnosć kasy, bo zapłaciłam za lokówkę raz, a na wszelkie wesela, andrzejki, sylwestry itp czeszę się sama ;)