Skocz do zawartości
Forum

liceum dla dorosłych


Gość Antolka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antolka

Mam pytanie, we wrześniu chciałabym rozpocząć naukę w liceum dla dorosłych. Życie tak mi sie poukładało, albo właśnie an tyle nie ułożyło ze mogę kontynuowac nauke dopiero teraz...ale wychodzę z załozenia ze lepiej późno niż wcale...nie wiem tylko jak zostanę odebrana, czy psychicznie dam radę, jak uwazacie, czy to dziwne ze dorosłe osoby kończyć chcą liceum...mze ktos powie ze po co? szkoła bezpłatna, wiec nie byłoby trudu, mogę pogodzić prace z nauką. A dalej mam pomysł na siebie, szkoła ma równiez plicealne szkoły zawodowe, jak stylistka...mam nadzieję ze dam radę:)

Odnośnik do komentarza

pewnie ze to dobry pomysł. Nie wiem które liceum dokładnie, bo ja kończyłam liceum z oferty na zak i byłam tam bardzo fajnie odbierana, wspierana i nie wyśmiewano mnie. Wręcz przeciwnie, dodało mi to otuchy, pewnosci siebie. Mam już ten etap za sobą i kontynuuję naukę na studiach właśnie:) Wszytsko przed Tobą, nie poddawaj się, nie załamuj, nie zniechęcaj. pewnie ze czasami moze być trudniej ale grunt to wiara w siebie i cel, który chcesz zrealizowac. Na ty się skupić tzreba:)

Odnośnik do komentarza

Ja chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę każdemu kto chce zdobyć średnie wykształcenie, a nie miał takiej możliwości wcześniej. Zdałam bardzo dobrze maturę, a teraz chodzę do szkoły policealnej.

Odnośnik do komentarza

~Martyna234
Ja chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę każdemu kto chce zdobyć średnie wykształcenie, a nie miał takiej możliwości wcześniej. Zdałam bardzo dobrze maturę, a teraz chodzę do szkoły policealnej.

Też chodziłam do tej szkoły i z czystym sumieniem mogę ją polecić! Bardzo fajnie prowadzą zajęcia i świetnie przygotowują do matury!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...