Skocz do zawartości
Forum

zachowanie kolegi z pracy


Gość Liljum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od niedawna mam nową pracę, później doszedł tez ( na niepełny etat) jeszcze jednen chłopak, starszy parę lat ode mnie.
Na początku wydawał się miły i pomocny, dał swój nr tel, w razie gdybym czegoś nie wiedziala (on jest bardziej doświadczony, ja dopiero zaczynam). Miałam się też od niego uczyć, tzn kierownictwo tak mówiło. Kiedyś więc przyjechałam wczesniej do pracy, jak on pracował, ale jak mnie zobaczył to zaraz zapytał czy on może w takim razie już iść ( w sensie, ze ja zrobię jego pracę)..cieżko mi rozpoznać czy on sobie tak pogrywał tylko..., ale rzeczywiście zależy mu na czasie bo ma płacone nie od godziny a od wykonanej pracy. Innym razem znów to samo...byłam godzinę wcześniej, bo zmienialiśmy się od południa, mówię, zobaczę co tam jeszcze robi, zapytam się jeszcze o cos bo ostatnio miałam problemy. W sumie, cos tam probował pomóc, ale jakoś niechętnie?? Niby znów mówił, że jak coś mogę do niego dzwonić, bo dziś będzie miał czas, tym razem przynajmniej pomachał na "do widzenia"...jakiś taki dziwny ten koleś...
tak to tylko jak pierwszy raz sie widzieliśmy to pytał tylko skąd jestem, czy studiowałam tez z tą drugą dziewczyną i tyle...

Odnośnik do komentarza

On po prostu by chciał byś najlepiej za niego odwaliła cała robotę. Kierownictwo Ci nakazalo zeby sie od niego uczyc a on to tez wykorzystuje. To jest nie fair. Ale co zrobisz? Powiedz mu że nie bedziesz robila jego pracy za niego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że kolega jest bardziej doświadczony zawodowo i masz się od niego uczyć. Poza tym, z tego, co zrozumiałam, jesteście zmiennikami w pracy, zatem warto byście się uzupełniali. Tymczasem chłopak myśli, że Ty jako ta niższa rangą nic nie powiesz, potulnie stulisz uszy i wykonasz za niego obowiązki. Nie pozwól się wykorzystywać, stawiaj granice i bądź asertywna. Powodzenia i sukcesów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...