Skocz do zawartości
Forum

Prosze o opinie .


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osoba w srednim wieku , od kilku lat mam problemy zdrowotne biore sporo roznych medykamentow , z ulotek niektorych wynika ze zle wplywaja na sprawy luzkowe i od 4-5 lat nie sypiam z zona . Dosc latwo mi to przyszlo bo zona odkad ja poznalem mowila ze ma niskie zapotrzebowanie na seks i tu PYTANIE czy brak seksu moze dla kobiety byc dostatecznym powodem do zdrady i co za tym idzie do rozwodu . Dodam ze zona nie ma daru do rozmow na ten temat i nigdy go nie podjela . Pewnie ktos powie jak kocha to niezdradzi a jezeli nasze relacje nie sa za dobre .

Dna moczanowa. Nerwy odpowiadajace za funkcjonowanie stopy.

Odnośnik do komentarza
Gość Stefania Harper

Zbudowac szczesliwy, dobrze funkcjonujacy zwiazek bez seksu jest, moim zdaniem, absolutnie mozliwe. Nie wyobrazam sobie natomiast bycia w zwiazku bez bliskosci, czulosci, wywodzącej sie z tego intymnosci; szacunku, poczucia bezpieczenstwa czy zaufania.

Czy brak seksu moze prowadzic do zdrady? Tak. Ale nie zawsze i nie we wszystkich zwiazkach.
Jesli dbacie o siebie nawzajem, rozpieszczacie sie, czujecie sie atrakcyjni i potrzebni sobie - no worries, nawet bez seksu dacie rade. A jeśli razem z pozyciem zniknęła cała bliskość? No cóz. Najwyrazniej malo was łączyło.

Odnośnik do komentarza

Brak seksu w małżeństwie czy nieudany seks nie musi być przyczynkiem do zdrady kobiety i jej chęci odejścia. Możliwe, że jeśli żona ma niskie libido, nawet nie doskwiera jej niska częstotliwość zbliżeń. Mimo trudności łóżkowych, warto jednak dbać o ciepło, zaufanie, szacunek i dobre relacje między sobą. Bo jeśli jest zrozumienie, wsparcie, troska, to nawet problemy seksualne da się łatwiej przejść, zaakceptować i nie staną się one powodem do kłótni czy rozstania.

Odnośnik do komentarza

Róznie to bywa. Jedna zdradzi bo nie ma seksu z mezem/partnerem a inna tego nie zrobi. Nie znam Twojej zony wiec nie odpowiem. Ale jesli Cie kocha a to jest naistotniejsze to na pewno nie dopusci sie zdrady czy z tego czy z innego powodu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...