Skocz do zawartości
Forum

Byly partner czesto mi się sni


Gość Moskitiera1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moskitiera1

Tydzien temu ponad definitywnie zerwałam z facetem którego kochałam i tamtego dnia napisałam mu dwa długie smsy, podkreślając by nie pisał nie dzwonił nie wchodził mi w drogę, żeby dał mi szansę poznać faceta który będzie mnie kochał i szanował. Nie odzywamy się. Facet był chorobliwie zazdrosny, czepiał sie o wszystko,wiele rzeczy sobie wmawiał w tym zdrady, do tego stopnia ze zastanawiałam się nad jego poczytalnoscią, wypominal przeszlosc,doszukiwal się w moim zachowaniu nieuczciwosci niewiernośći i kłamstw . A z drugiej strony kochał i mówił ze sam nie wie skąd mu te myśli do głowy przychodzą i ze mu bardzo zależy. Problem w tym ze często mi się śni. Zawsze są to sny przepełnione czułością i bliskoscią, pocałunkami i pieszczotami, cieplym uczuciem z jego strony. Jak się pozbyć tych snów? Zawsze jak się przebudzam po takich snach wstaje w złym nastroju,czuje się rozbita.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że śnisz to, o czym od zawsze marzyłaś, czego pragnęłaś. Postaraj się nie zwracać uwagi na te sny, ignorować je i nazbyt nie próbować ich interpretować. Tylko Ty doszukujesz się ukrytych znaczeń tych snów. Tak naprawdę one o niczym nie świadczą, a na pewno nie o Twoim byłym partnerze. Im mniej będziesz zwracać na nie uwagę, tym podejrzewam, że będą Ci się rzadziej śnić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Skoro Ci sie sni to musisz myslec o nim tez w dzien. Definitywnie wybij go sobie z glowy,raz na zawsze. Miej przed oczyma te zla strone, te dla ktorej zdecydowalas sie rozstac. Sama musisz sie pozbyc go z pamieci.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...