Skocz do zawartości
Forum

Proszę mi wyjaśnić co ja przez to mam rozumieć .WAŻNE


Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z mężczyzną który ma 26 lat (ja 20 lat mam ) Fantastycznie nam się spędza czas jak i rozmawia i on mi dwa razy powiedział że ma do siebie duży dystans a raz mi napisał to jak pisaliśmy ze sobą . I też się zdarzyło że napisał mi że nasza znajomość kiedyś na pewno się skończy oczywiście że nie ta od razu na początku wiadomości ale w trakcie pisania.I ja nie rozumiem dlaczego by tak miało się stać nie rozumiem co on przez to chce powiedzieć .? Wyjeżdża on do Niemiec przez to że wyjeżdża będziemy się widzieć co weekend do jego odjazdu na 2 miesiące wyrusza tak jak zwykle a później wraca ale on też już pisał że on wróci że jak będę chciała to skoczę z nim ze spadochronu i własnie nie czaję tego może ktoś mi powiedzieć co o tym sądzić ?? Doskwiera go samotność i kobiety on potrzebuję .Proszę o odpowiedzieć bo mnie to naprawdę często zastanawia .

Odnośnik do komentarza

Powinnaś z nim porozmawiać ,kim jesteś dla niego,skoro zakłada ,że nie będziecie razem.
nie do końca też wiem co oznacza to "spotykam się",spotykacie się na stopie koleżeńskiej czy jesteście parą?
Jeśli jest z Tobą tylko dla seksu,nie mówi o uczuciach ,to daj sobie z nim spokój,
wyjaśnij wszystko na początku ,zanim zabrniesz za daleko.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie mogę z nim o tym porozumiewać bo to nie pora jest ale też i popsuła bym ten nasz kontakt a nie chce.Spotykamy się na stopie koleżeństwa tylko i chyba tylko o to mu chodzi nie wiem zresztą.Nie wiem co robić bo naprawdę fantastycznie wszystko wygląda jak już wspominałam ale ja jestem takim typem że ja szybko się przywiązuje to ludzi i później cierpię oczywiście staram się mieć dystans do samej siebie właśnie dlatego żebym później nie cierpiała ale to z przymusu tak naprawdę ale nie wiem wolała bym wiedzieć bo jak on kiedyś odejdzie to ja nie chcę później przez niego cierpieć i wolę się wycofać ale jak ja mu to bym powiedziała albo nawet i pokazała że nie chce z nim już się spotykać to pewnie by był ciekawy dlaczego i by mnie pytał chociaż on pisał że mnie bardzo lubi i że nie chciałby stracić ze mną kontaktu ale to raczej tylko na koleżeństwie.Wydaje mi się że on będzie chciał odejść żeby we mnie się nie zakochać czy też może być to jako powód.? Nie chce z nim o tym porozmawiać chciałam sama to odkryć,zrozumieć dlatego też i tu napisałam abym to wspólnie odkryli dzięki waszej pomocy.Sorry że ani kropki nie postawiłam ani przecinku .

Odnośnik do komentarza

My tu tylko możemy gdybać,więc to raczej nie ma sensu bawić się w zgaduj -zgadulę,
może on nie wie ,że przyjaźń damsko-męska nie ma szans na dłuższą metę ,bo przeważnie jedna strona się za bardzo angażuje i potem cierpi.
Dlatego powiedz mu wprost ,że bardzo byś chciała się z nim spotykać ,ale boisz się ,że się zaangażujesz ,a wobec jego deklaracji...,będzie lepiej jak się nie będziecie spotykać.
Nie bój się popsucia waszego kontaktu ,bo jak ma się popsuć, to lepiej niech się popsuje teraz,
żebyś nie tkwiła przy nim miesiącami,czekajac na nie wiadomo co ,zamykając sie na nowe znajomości ,szkoda czasu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zamiast domyślać się, jakie intencje ma wobec Ciebie kolega/chłopak, najlepiej go o to zapytaj wprost. Możliwe, że nigdy nie zgadniesz, co mu chodzi po głowie i jakie ma zamiary. Wiem, że może trochę boisz się tej rozmowy, bo takie pytanie wymaga od chłopaka określenia się, czy traktuje Cię bardziej jako koleżankę, dziewczynę, czy chciałby rozwoju Waszej relacji, czy raczej nie myśli o tym i nie chce się angażować. Jasna odpowiedź, bez owijania w bawełnę może okazać się dla Ciebie niewygodna... Na to też musisz być przygotowana. Uważam jednak, że lepiej dla Was obojga, gdy będziecie wiedzieć, jak siebie wzajemnie traktować i jak wyobrażacie sobie (każde z Was) Waszą znajomość za rok, dwa lata czy pięć lat. Pozdrawiam i owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...