Skocz do zawartości
Forum

Natretna sasiadka - jak sie jej pozbyc?


Gość daphny1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daphny1985

Mam problem z sasiadka, ktora nie daje mi spokoju. Niedawno wprowadzilismy sie do wlasnego domu i jak nakazuje dobre wychowanie przedstawilismy sie sasiadom. Jako, ze bylo to przed Bozym Narodzeniem, upieklam szarlotke. Pozniej oni zaprosili nas do siebie na winko. Od tamtego czasu zona sasiada nie daje mi spokoju... Kiedy budze sie rano juz czeka na mnie sms od niej - jak sie czuje, jak tam nocka minela. W ciagu dnia potrafi mi ich wyslac kilkanascie nawet, jesli jej nie odpisuje. W tej chwili siedzi w domu na zwolnieniu, wiec chyba jej sie nudzi. Ale ja mam obowiazki a ona zdaje sie tego nie rozumiec... Ostatnio, kiedy nie odebralam od niej telefonu przyszla do nas do domu... Nie mam w drzwiach judasza, myslalam, ze to listonosz. A to ona z pytaniem czy nie wybralabym sie z nia na zakupy... Jakis czas temu poklocilam sie z partnerem a tutaj w UK sa dosc cienkie sciany i ona slyszala nasza klotnie. Napisala sms, ze nie chce byc ciekawska, ale czy moze wiedziec o co poszlo... I tak jest codziennie. Od rana do wieczora smsy. Czy nie pojde z nia do kina, czy nie pojade z nia nad morze, czy nie wpadne na kawke. Obserwuje w oknie, kiedy wracamy do domu i wychodzi sie przywitac. Wpada bez zapowiedzi z jakimis muffinkami. Mam juz tego dosc. Nie chce byc wobec niej niemila, ale czuje sie osaczona... Wczoraj napisala sms., ze wygluszanie scian nam nic nie dalo, bo slyszala, jak sie w nocy zabawiamy. I az musiala tv podglosnic. Nie trawie po prostu tej kobiety, moj partner rowniez. Jak mam sie zachowac zeby zrozumiala, ze nie jestem zainteresowana blizsza znajomoscia z nia?

Odnośnik do komentarza

Myslę,że w takiej sytuacji najlepsza bedzie rozmowa z kobieta. Poloz kawę na ławę. Inaczej wątpie ze zrozumie. Niepotrzebnie takze na poczatku juz "dałas" niejako jej do zrouzmienia,ze jestes mila i ona to teraz wykorzystuje. Ewentualnie mozesz najpierw pogadac z jej mezem zeby ją wyhamował...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...