Forum Kobiety

Zdrada

~Marika1234

~Marika1234

Jestem z chlopakiem od ponad 3 lat. Pierwszy raz zdradzilam go ze swoim szefem. Drugi raz z kolega . te romanse trwaja dalej a ja dalej w tym zwiazku. Moj chlopak zaczal sie brzydko odnosic do mnie. Chce z nim zerwac ale z drugiej strony cos mnie przy nim trzyma. Co mam zrobic?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

twojarenia

twojarenia

A jak byś się czuła,gdyby to on Cię zdradzał??Odpowiedz sobie na to pytanie i będziesz wiedzieć co robić.

183176 twojarenia Kobieta, 32 lata, Katowice
~Marika1234

~Marika1234

Napewno zle, ale ja bie umiem go zostawic nie mam serca

twojarenia

twojarenia

Jesteś strasznie zakłamana i zakochana,ale w sobie.Boisz się być sama.Ot co.

183176 twojarenia Kobieta, 32 lata, Katowice
~24lolita

~24lolita

twojarenia
Jesteś strasznie zakłamana i zakochana,ale w sobie.Boisz się być sama.Ot co.

a ty jesteś żałosna ....

~Marika1234

~Marika1234

Wiem ze zle robie. Ale do tamtych nic nie czuje. Z chlopakiem jestem chyba z przyzwyczajenia ale nie umiem odejsc od niego. Moze faktycznie boje sie byc sama albo zmian co

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Marika1234, czy Twój chłopak jest świadomy, że go zdradzasz, dlatego zaczął Cię wyzywać? Jeśli tkwicie w tej relacji - on, wiedząc, że go zdradzasz z innymi, a Ty zdradzając, to oboje jesteście niedojrzali do poważnego związku. Zachowujesz się nie fair w stosunku do swojego faceta. Dlaczego go zdradzasz? Nie zaspokaja Cię? Szukasz innych doznań? To nie są powody, by robić skok w bok. Gdy nawet coś się nie udaje w związku, to trzeba ze sobą rozmawiać, a nie uciekać w ramiona innych mężczyzn.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~neridion

~neridion

Mnie dziewczyna zostawiła własnie przez ciągłe krytykowanie jej i wytykanie błędów. Taki charakter… ale odzyskałem ją dzięki stronie odzyskacbyla.com.pl, bo pokazali
mi jak źle traktowałem moją Ankę. Od tego minęło pół roku i cały czas jesteśmy razem ;D