Skocz do zawartości
Forum

Porada w sprawie mężczyzny...


Gość Kck8

Rekomendowane odpowiedzi

spotykalam się przez okres kolo 5 miesięcy z pewnym facetem. różnica wieku była dość duża bo ja 22 l a on 34. ale mIMO różnicy wieku układało się dobrze. ja studentka 3 roku w 2017 czeka mnie obrona natomiast on facet mający gospodarstwo które dali mu rodzice oraz budowal drugi budynek inwentarski . roznica wieku spora ale bardzo lubilam z nim przebywac. mieliśmy zawsze o czym gadać. bywało ze potrafiliśmy przegadać nawet do 5 nad ranem aż sama się czasem dziwilam ze tsk jest. odwiedzalismy się raz on mnie raz ja jego. poznał mnie ze swoją rodziną,poznał moich rodzicow.Układało się ok. Facet był do rany przyłoż. Dobrze mnie traktował, był czuly troskliwy, zawsze prosił bym pisała jak dojadę, był kochany, starał się. do niczego nie zmuszał. generalnie nie ukrywał ze chciałby się już ustatkowac mieć rodzinę dzieci i kobietę która pomagala by mu w prowadzeniu przedsiebiorstwa. Słowem i zachowaniem dawał mi do zrozumienia ze mu na mnie zależy. Te iskierki w jego oczach. OpiekuńczoSC troska...no ale jego rodzice... porazka. wiadomo ich syn interesowali się wszystko chcieli wiedziec. nie liczyło się to źe coś kielkuje w nas tylko teksty: ze czy ja się będę nadawac, czy ja tu przyjdę, po tak krótkim okresie znajomości takie tematy. skarżyli mi na nirgo ze nie pracuje chodzi nieprzytomny,Że pali przeze mnie jak się posprzeczamy, że ojciec musi za niego pracowac, gadali ze tu trzeba pomagać, ze w 1h można stracić, że zaniedbuje, że miał ruszyć z hodowla w sierpniu a jesCze odbiory nie pozalatwiane i ze jak tak dalej będzie gospodarzył to mam go zabierać do siebie i prace załatwić.6 grudnia jeszcze sie widzislismy było ok zrobił mi prezent niespodziankę mikolajkowa a 2 dni później sms: ostatnie dwa dni uplynely Mi na myśleniu u nas zakonczmy te znajomość , tak bez wytłumaczenia bez rozmowy tel . czym zawiniłam przecież mówiłam ze chce dobrze ale dla mnie to za szybko.tak się zastanawiam .. kim musi być człowiek który na 2 dni przed rozstaniem robi niespodzianke obdarowuje prezentem nic nie mówi o rozstaniu a za 2 dni sms z informacja bez podania wyraźnego powodu przecież my sylwka planowaliśmy jest mi smutno poczucie niesprawiedliwośći mi towarzyszy ze angazoewlam się dawałam sporo siebie a zostałam określoną jako taka co szkodzi dezorganizuje czyjąś prace obowiązki szkoda ze tak wyszło mi naprawdę się podobał zależało. bywało ze odwiedzalam na własny koszt jak nie mógł przyjechać. moje auto czas benzyna wkładał am serce. Uważam że priorytetem jest to by ludzie się ze sob dovrze czuli rozumieli poznali. Jeszcze na dzien przed rozstaniem pisał że chciałby ze mną być I pytał czy ja kiedyś też chciałabym. Co o tym myślec

Odnośnik do komentarza

Rzeczy materialnych ,które włożyłaś w ten związek ,jak benzyna nie licz,bo to nie jest ważne,
ważniejsze są uczucia,które napotkały na przeszkody ,jak widać ,nie do przeskoczenia z jego strony,a bardziej rodziców.

On wiązał swoje życie z gospodarstwem,jego rodzice nie widzieli Cię na wsi i to oni wpłynęli na niego ,żeby z Tobą zerwał nie patrząc na rodzące się uczucie.

W sumie to dobrze się stało,jemu potrzeba jest żona tu i teraz do pracy w gospodarstwie ,do której, podejrzewam /wg jego rodziców/ się nie nadawałaś,
chociaż może tak być,że jak rodzice będą tak ingerowali w jego życie osobiste ,to zostanie starym kawalerem i żadnej synowej nie będzie ,
ale to już ich sprawa,bo widać on liczy się ze zdaniem rodziców ,co niby złe nie jest, ale potrafią go przekonać do wg nich złych wyborów partnerki,co już za dobre nie jest,
nie miałabyś dobrze w tym związku,bo nie liczyłoby się Twoje zdanie,tylko rodziców.
Oni by Ciebie nie akceptowali ,on by się nie wyprowadził ,nie zostawił gospodarstwa i rodziców...,do teraz już pewnie miał dosyć tego ich gadania.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...