Skocz do zawartości
Forum

Ślub w ciemno :)


Gość Oliwia972

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kojarzycie ale pojawil sie tej jesieni nowy program mianowicie Ślub od pierwszego wejrzenia czy jakos tak. Jest to eksperyment spoleczny gdzie eksperci dobieraja w pary zgloszone osoby. Poznaja sie dopiero w momencie zawarcia ślubu cywilnego. Co o tym sądzicie? Bo ja powiem szczerze jestem pozytywnie zaskoczona. Cos co z gory wydaje sie byc niepowazne moze okazac sie życiowa szansa. Nie powiem, zaciekawil mnie ten program:-) A jakie Wy macie zdanie? Widział ktos?Zecydowalybyście sie na cos takiego?

Odnośnik do komentarza

Ja oglądam,ciekawy pomysł,nie ma tu reguły,ale w życiu też kogoś znamy dłużej ,zakochujemy się ,po czym przychodzi rozczarowanie,
tu psychologowie wybierali te pary /ze 100 chyba/,to powinny prędzej się dogadać ,chociaż z drugiej strony ,jest to program pod publikę ,to musi być trochę kontrowersji ,bo jakby tak było wszystko świetnie, to z ekranu by wiało nudą.

Na pewno trzeba odwagi,żeby wystąpić w takim programie,
jest też spore ryzyko,jak w życiu,
ale jak się trafi na odpowiednią osobę ,to kwestia czasu i miejsca poznania się, jest drugorzędna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

wiktoriia,rozumiem Twoje podejscie. Randka zawsze moze sie skonczyc i juz tej osoby nigdy nie zobaczysz a śłub to wspolne życie.
Widzialam pare odcinków tego programu i coż jest to kontrowersyjne ale i ciekawe z punku widzenia kogoś kto nie potrafi znalezc tej osoby. Niby wybrali te pary eksperci a już 2 pary mają sie dość i chyba nie wyjdzie;-) To loteria ale a nuż sie komuś uda. Nawet jak na caly ten program jednej parze sie uda życie to bedzie sukces. W czasach gdy coraz czesciej ludzie sie rozwodza to byloby cos. A slyszalam że planują kolejną edycję.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Widziałam tylko jeden odcinek tego programu, ale jestem sceptyczna wobec tego typu "rewelacji". Nie przekonuje mnie ten format. Uważam, że decyzja o tym, z kim chce się związać, powinna być podjęta przez każdego samodzielnie, indywidualnie. Nie wyobrażam sobie, by w tak ważnej sprawie decydowali za mnie inni ludzie, choćby to nawet byli najwybitniejsi eksperci.

Odnośnik do komentarza

Trzeba też wziąsc pod uwage,że to program telewizyjny jak by na to nie patrzeć. To musi byc jakas forma show. Poza tym to eksperyment spoleczny jak to podkreślaja wiec i cos nowego ale i coś na co ktos sie musial zgodzic w ciemno.
Zauważylam że coraz wiecej takich programów sie pojawia. Ciekawe...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...