Skocz do zawartości
Forum

Dzień kobiet


Gość Ula8585

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego święta mam ambiwalentny stosunek- niby fajnie, ale jakoś tak kojarzy mi się z tą komuna i pewnym obłudnym przymusem.
Niemniej jeśli otrzymałabym np okwiaty- to czemu nie,zawsze to miło :)
A Ty?

Odnośnik do komentarza
Gość Ula8585

Dla mnie właśnie jest to zupełnie normalny dzień. I tak sobie myślę że z jednej strony kiepskie to "święto" właśnie z komuna się kojarzy albo z innych jeszcze powodów negatywnie. Ale z 2 strony trochę mi przykro że to święto nie jest czymś więcej. I pomimo że kwiaty lubię dostawać to chodzi mi bardziej np o naglasnianie kobiecych tematów. Jakieś akcje typu darmowa cytologia mammografia jakieś kursy tańca albo makijażu ogólnie można by z tego zrobić prawdziwe święto kobiet. Coś co by jednoczylo i wzmacnialo.
Może już coś takiego się dzieje tylko przeoczyłam.

Na marginesie to pamiętam jak kilkanaście lat temu jeszcze się zdarzało że rozdawali kwiatki kobietom na ulicy i to było miłe.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie przepadałam za wszelkimi świętami, bo kojarzą mi się z przymusem i ogólnie niezbyt przyjemnymi wspomnieniami.
Dla mnie chyba to nabierze największego sensu jak córeczka następnym razem dostanie kwiatka dla małej kobietki :)

Odnośnik do komentarza

Naj normalniejszy dzien. Z resztą ja w ogole nie odczuwam,ze jest wtedy jakies świeto, no moze gdy widze jakas kobiete z kwiatkiem na ulicy. Nic nie robię specjalnego,dzien jak dzien.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...