Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa Gdańsk


Gość artestka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Są tutaj dziewczyny z Gdańska albo okolic? Mianowicie marzy mi się depilacja laserowa oraz szukam infomacji na temat poszczególnych gabienetów wykonujących takie zabieg. Gdzie jest przyjemnie oraz tanio? W sieci jest wiele reklam ale opinii osób jak na lekarstwo ( w przypadku Gdańska praktycznie nie ma....).
Widziałam,ze na gruponie ogłasza się wiele gabinetów kosmetycznych ale czy z tym nie lepiej jest wybrać się do lekarza? Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli decydujesz się na depilację laserową to nie patrz sie na cenę ale na rodzaj lasera w salonie. Poza tym jest to w pewnym sensie inwazyjny zabieg tak wiec nie wybrałabym się z tym do kosmetyczki. Ja jestem obecnie po 3 zabiegach depilacji laserowej na bikini. Chodzę do Clinica Cosmetologica dr Michajłowskiego oraz jestem bardzo zadowolona. Zostały praktycznie pojedyncze włoski, czekam na ostatni zabieg ( Pomiędzy zabiegami powinno być 6 tygodni przerwy ,jest to ustalane indywidualnie). Zabieg nie jest przyjemny ale nie boli. Pierwsze dwa nic nie bolały, trzeci trochę szczypał. Jeśli chciałabyś sie tam zapisać to z wyprzedzeniem bo miejsce jest dość popularne oraz są czasami kolejki.

Odnośnik do komentarza

Tak. To ten budynek. Oraz spokojnie zdążysz ;) Pomiędzy zabiegami są miesięczne przerwy, zwykle wystarczą 4 tak wiec na wiosnę będziesz miała już gładkie nogi czy pachy ( nie wiem co chcesz sobie wydepilować). Najlepiej o szczególy dopytaj się przez telefon, tutaj masz kontakt :
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon Park, 2 piętro)
80-210 Gdańsk Wrzeszcz

Wzięłam z ich strony www....

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad zapisaniem się na depilację do Clinica Cosmetologica jednak zastanawiam się jak poradzi sobie z moimi włoskami. Mam mianowicie dość jasne włoski na udach oraz na lydkach. W sensie nie są to włoski blond ale nie są również ciemne, na udach mam ich bardzo  wiele i chciałabym je usunąć. Jednak wyczytałam, ze depilację najlepiej jest wykonywać jak ma się czarne włosy. Jak to z tym jest? 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad zapisaniem się na depilację do Clinica Cosmetologica jednak zastanawiam się jak poradzi sobie z moimi włoskami. Mam mianowicie dość jasne włoski na udach oraz na lydkach. W sensie nie są to włoski blond ale nie są również ciemne, na udach mam ich bardzo  wiele i chciałabym je usunąć. Jednak wyczytałam, ze depilację najlepiej jest wykonywać jak ma się czarne włosy. Jak to z tym jest? 

Odnośnik do komentarza

Vectus sobie poradzi, mozesz smiało iść. Nie poradzi sobie z tego co wiem jedyni z włosami rudymi, ale na rude włosy nie działa chyba żaden laser. Light sheer też teoretycznie sobie poradzi ale mniej od vectusa bo vectus dopasowuje wiązkę do skóry oraz do włosa.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wybrać się na serię zabiegów, pewnie zobaczysz rezultaty po jednym czy po dwóch zabiegach, jednak wypadnie Ci jakieś 1/3-1/4 włosków tak wiec czy jest sens się wybierać? Przy seriach zabiegów będziesz mogła otrzymać zniżkę na zabiegi. Sama byłam na serii i nie żałuję. Co z tego, ze zmniejszyłabym ilość włosków na nogach jak potem i tak musialaby je golić.... No sorry ale nie będe chodziła z owłosionymi nogami nawet jak tych włosków będzie mało.

Odnośnik do komentarza

Teena, w gabinecie na pakiety depilacji mają promocje https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/ Nie idź jedynie na jeden zabieg bo większego sensu to nie ma. Poza tym polecam odlożyć wykonanie zabiegow do jesieni. Bo jesień to najlepszy czas na takie zabiegi. W przypadku depilacji laserowej trzeba chronić skórę przed słońcem, nie powinno się jej na słonce wystawiać. No chyba, że chcesz chodzić w długich spodniach całe lato

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...