Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyk czy to dobry prezent ?


vitrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pewnasiebie

Moim zdaniem dobry ale tylko wtedy kiedy dobrze orientujemy sie w guście i upodobaniach osoby, której taki prezent chcemy sprawić. Jeśli wiem, że ta osoba lubi kosmetyki z danej firmy, o danej konsysyencji, zapachu, używa wogóle takiego rodzaju kosmetyków to czemu nie.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że prędzej dobry prezent dla panów.
natomiast z kobietami różnie bywa, one bardziej niż faceci przykładają uwagę do składu kosmet. i termin ważności.

no i właśnie z tym terminem, że najlepiej żeby był jak najdłuższy, to nie do końca. wiadomo, że unikamy obdarowywania kosmetykami "z promocji", które za miesiąc tracą ważność, ale optymalna data przydatności to max 6 msc. im dłuższy okres przydatności kosmetyków, czyli już powyżej 6msc. tym więcej chemii ma w sobie kosmetyk.

to samo ze składem kosmetyków. swiadome i nie chcące sie faszerować chemią osoby unikają peg-ów i sls-ów oraz przesyconych alkoholami, które wysuszają skórę, kosmetyków. patrzymy też, co jest na początku składu kosmetyku wymienione (tego jest najwięcej), a co dalej. dzięki temu możemy się dowiedzieć, że to czym reklamują dany kosmetyk odnośnie jego składu, może być tak naprawdę w śladowej ilości.
zwraca sie też uwagę na inne składniki, które są ble, zapychają pory itd.
także mnie by tylko poirytował taki ładnie pachnący kosmetyk a naszpikowany samą chemią.
lepiej uważać z takimi prezentami.

Odnośnik do komentarza

Jak sie dobrze zna osobę i wie jakie kosmetki lubi, to myśle ze taki prezent to niezły pomysł, sama kupuję mojej mamie kosmetyki na różne okazje i zawsze widże że jej to sprwia radośc, ostatnio ją zaskoczyłam żelem micelarnym z oeparolu, moja mama ma wrazliwą skórę i często kosmetyki ją podrazniają dlatego często w aptece kupuje kosmetyki, a ja kupilam ten żel w promocji w dwupaku ;) więcej jeden dla mnie, musiałam przetestować czy fajny ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze na prezent są kosmetyki naturalne z tym sie zgodzę. W łatwy sposób można sprawdzić ich skład za pomoca aplikacji Skanerka. Na dodatek można znaleźć sklep,w którym dostępne są kosmetyki oraz sprawdzić ich cenę. Produktów jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe:)

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaKl

Ja teraz nie kupowałam kosmetyków tylko zdecydowałam, ze wyślę mame na zabieg powiększania ust, które zawsze jej się marzyły mieć trochę większe ;) Miała je powiększane kwasem Restylane Kysse ;) Z efektu mega zadowolona, przede wszystkim wygląda naturalnie ;)

Odnośnik do komentarza

często kupuję kosmetyki w prezencie siostrze czy mamie,tak bez okazji, jak mi się coś sprawdzi to kupuję też im żeby wypróbowały, tak bylo z maseczką scholl do stóp, tą w skarpetkach, siostrze się bardzo spodobały, też ja lubię, bo szybko i na długo nawilżają :)

Odnośnik do komentarza

ja jak dostawałam zestawy kosmetyków to zazwyczaj był żel pod prysznic i balsam, rzadko kiedy to wykorzystywałam bo mam swoje ulubione, teraz na święta dostałam od rodziny medere anti aging https://tiny.pl/795h9 i ten prezent jest o wiele bardziej trafiony, sama mam zamiar go zafundować mojej przyjaciółce na urodziny, bardzo poprawił mi samopoczucie. wiadomo, najpierw trzeba się dowiedzieć czy ta osoba lubi takie rzeczy i się nimi interesuje, u mnie zestawy kosmetyków zawsze lądowały ostatecznie w koszu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...