Skocz do zawartości
Forum

Długie spódnice


Gość Emia33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emia33

Jestem po operacji kolana, nosze jeszcze opatrunki i nie chce tego pokazywać wieć najwygodniej ukryć to pod długimi spódnicami. Dotąd nosiłam tylko mini i nie mam pojęcia gdzie i jakie kupic żeby nie wygladać jak w worku , ale modnie i ładnie. Doradzicie jakies sklepy, pooglądam, bo na zakupy w "plenerze" nie mam co liczyć ;/

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w galeriach widzę takie spodnice to sie chyba nazywa "maxi" w kolorach pastelowych...mietowa, pomaranczowa,beż, turkus, róz... mnostwo tego i na przecenach tez. Z tego co sie orientuje to jest to chyba dość modne bo widze jak dziewczyny to noszą.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Łoo 215 złotych?!!? No dobra rozumiem,ze to jest nowość ale bez przesady...
Osobiscie bym jej nie kupiła ale to ma byc Twoj wybor :)
Wiem ze pewnie nie pomogłam ale po prostu ja nie gustuję w takich spodnicach zawsze wolałam sukienki.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość smalec z masłem

uwielbiam długie spódnice i sukienki, niestety mam czarne włosy, ciemne oczy i oliwkową karnację i gdy się tak ubieram, a powiem że dobrze wyglądam tylko w złotej biżuterii to wyglądam na cygankę, czego nienawidzę :(

Odnośnik do komentarza

anetamska
Na te upały krótki top na ramiączkach do takiej spódnicy jest idealny :)

No tak ale dziewczyny bez przesady... nie kazda w tym nawet wyglada dobrze...
mam wrazenie ,ze niektorzy nie wiedza kompletnie co im pasuje a co nie a efekt taki ze czasem az w oczy kuje ich kreacja... a ja i tak jestem tolerancyjna

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Osobiście mi się nie podoba spódnica z linka, którą jedna z użytkowniczek forum tutaj zaproponowała. No i nie kupiłabym jej za taką cenę. No ale o gustach się nie dyskutuje. Sama nie przepadam za spódnicami, a jeśli zakładam, to raczej krótkie spódnice. Długą spódnicę mam jedną - na lato. Coś w tym stylu - lekkie, szerokie, przewiewne. Kolor to oczywiście kwestia wyboru ;)

monthly_2015_09/dlugie-spodnice_3330.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...