Skocz do zawartości
Forum

Chcę schudnąć!


Gość Nowwika

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić? Uprawiam dużo sportu. 3 razy w tygodniu siatkówka, 2 razy po 2 h i raz 1,5 h. Poza tym jeżdżę konno raz w tygodniu i mam wf w szkole. Moja waga to ok. 54 kg a mam 158 cm i 13 lat. Nie obchodzi mnie moja waga tylko to jak wygląda moje ciało. Brzuch mam bardzo zaniedbany. Oponka której nie potrafię zrzucić. Boczki które mnie bardzo denerwują i uda. Jak powiedzieć mamie że chcę schudnąć? A dokładnie ,,wyrzeźbić" brzuch. Nie wiem też do jakiego specjalisty się zwrócić z tym problemem.

Odnośnik do komentarza

bardzo fajne ćwiczenia ma Nikodem, Ewa, Gacka spróbuj :) ale skoro i tak dużo uprawiasz sportu to może zacznij się lepiej odżywiać, ogranicz słodycze i cukier, jedz dużo warzyw, kasz zamiast ziemniaków, zamień pieczywo na ciemne itd, poczytaj w internecie trochę, ważne żebyś się nie głodziła bo dorastasz i organizm dużo potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza

U mnie idealnym połączeniem okazało się połączenie diety (jadłam prawie normalnie ograniczając tylko liczbę kalorii do 1700), do tego ćwiczenia i moim zdaniem dosyć ważne jest odpowiednie dobranie środka wspomagającego odchudzanie. Celowo zaznaczyłam wspomagającego, bo jego celem jest wspomaganie procesu. Sama wybrałam akurat fore.... i jestem bardzo zadowolona z efektów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...