Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do kobiet z HPV


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, moim pytaniem jest to jak WY sobie dajecie radę z HPV ? Jak znalazłyście chłopaków/mężów, czy urodziłyście zdrowe dzieci, czy w trakcie choroby zaszłyście w ciążę i ogólnie jak dajecie sobie radę... ja po prostu nie wiem jak dalej z tym żyć, nie dość że nie wiadomo jak zachorowałam (nie uprawiałam seksu, nie obmacywałam się z nikim, nie miałam takich kontaktów z innymi) to nie wiem czy będę mogła mieć normalne nastoletnie i dorosłe życie. Proszę o odpowiedzi ; c. A i czy któraś z was brała tabletki Indonal Woman (biorę je od 3 dni).(jak tak to czy podziałały jakoś na was)

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Idz lepiej do jakiegos dobrego ginekologa i zrob badania, bo diagnozy takiej choroby nie stawia sie od tak. Co prawda masz zmiany skorne, ale lepiej zasiegnac porady dobrego specjalisty, jesli chodzi o takie choroby. Tym bardziej, ze nie mialas kontaktow seksualnych i zarazenie sie jest malo prawdopodobne

Odnośnik do komentarza

bezsensu.... moim zdaniem taka Twoja uroda... ja też mam tam jakieś krosty.... byłam dosłownie u 10 lekarzy... nawet jak w szpitalu leżałam się pytałam co to jest bo miałam shize... i żaden nie mówił o HPV.... jakby to było HPV to zamiast pochwy to byś miała kalafiory....hehehe.... Głowa to góry ~!!! HPV się szybko rozrasta....a to jak się nie zmienia to lekarz jakiś nie douczony musiał być... a jak to n ie jest to i nie zaraża ani nie jest zagrożeniem dla życia.. to takich rzeczy się nie ruszą... bo czasem jak się ruszy to mogą być problemy więkksze z tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...