Forum Kobiety

Lokalizacja gps pojazdów osobowych

~Benek

~Benek

Hej,

według Was monitoring gps oraz lokalizacja pojazdów są potrzebne normalnym użytkownikom samochodów osobowych? Czy tylko firm transportowych?? Jak to się ma do kontroli zużycia poziomu paliwa? Zna się ktoś na tym i może powiedzieć coś więcej??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nonci

nonci

Oczywiście, że takie monitoringi i lokalizatory są potrzebne, na przykład zazdrosnym żonom :P

132715 nonci Mężczyzna, 35 lat, Nowa Wola
~Marcinrt

~Marcinrt

No lokalizatory maja zastosowanie głownie w zarządzaniu flota. No ale rzeczywiscie moga tez sluzyc jako urzadzenia do szpiegowania, mi np za pomoca lokalizatora Alfatrack udało sie wykryc z kim sie spotykala moja zona za moimi plecami

~Jacus54

~Jacus54

Według mnie każdy może korzystać z lokalizatorów GPS. Sam jak montowałem takie lokalizatory w autach firmowych, zamontowałem sobie jeden w aucie prywatnym. Teraz przynajmniej jestem spokojny, że szybko znajdę złodzieja swojego samochodu (obym nie musiał z tego nigdy korzystać...)

~tolek9202

~tolek9202

Mój szef zakupił sobie system GPS od firmy Transmobil. Wiem mniej więcej jak działa, bo jeżdżę samochodem z takim systemem. Dzięki niemu szef wie, gdzie się znajduję, może zlecić mi załatwienie jakieś sprawie po drodze i kontroluje sobie spalanie paliwa. Wszyscy w firmie chwalą ten system, a ja myślę nad nim, aby zamontować do swojego samochodu.