Skocz do zawartości
Forum

Lokalizacja gps pojazdów osobowych


Gość Benek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

według Was monitoring gps oraz lokalizacja pojazdów są potrzebne normalnym użytkownikom samochodów osobowych? Czy tylko firm transportowych?? Jak to się ma do kontroli zużycia poziomu paliwa? Zna się ktoś na tym i może powiedzieć coś więcej??

Odnośnik do komentarza

No lokalizatory maja zastosowanie głownie w zarządzaniu flota. No ale rzeczywiscie moga tez sluzyc jako urzadzenia do szpiegowania, mi np za pomoca lokalizatora Alfatrack udało sie wykryc z kim sie spotykala moja zona za moimi plecami

Odnośnik do komentarza
Gość Jacus54

Według mnie każdy może korzystać z lokalizatorów GPS. Sam jak montowałem takie lokalizatory w autach firmowych, zamontowałem sobie jeden w aucie prywatnym. Teraz przynajmniej jestem spokojny, że szybko znajdę złodzieja swojego samochodu (obym nie musiał z tego nigdy korzystać...)

Odnośnik do komentarza

Mój szef zakupił sobie system GPS od firmy Transmobil. Wiem mniej więcej jak działa, bo jeżdżę samochodem z takim systemem. Dzięki niemu szef wie, gdzie się znajduję, może zlecić mi załatwienie jakieś sprawie po drodze i kontroluje sobie spalanie paliwa. Wszyscy w firmie chwalą ten system, a ja myślę nad nim, aby zamontować do swojego samochodu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli rzeczywiście chcesz zająć się flotą aut osobowych to tutaj polecam rozwiązania proponowane przez Flotman, który umożliwia kontrolę m.in w zakresie lokalizacji, zużyci paliwa czy nawet stylu jazdy eco-driving dzięki czemu oszczędności znacząco wzrastają. Jak chcesz się trochę więcej na ten temat dowiedzieć to sprawdź ciekawy artykuł tutaj http://opel24.com/lokalizacja-pojazdow-to-nie-tylko-polozenie-jakie-informacje-moze-uzyskac-fleet-manager-dzieki-technologii-gps/

Odnośnik do komentarza

Keyloggery na komputerach, monitoring odwiedzanych stron, monitoring czasu spędzanego na pracy, monitoring czasu zajmującego podróż do kibla i z powrotem, a także trajektorii pokonywanych w pracy pomieszczeń. Pagery przy paskach spodni. Monitoring tel.  służbowych i poczty służbowej. Mointoring ilości wypowiadanych słów i prędkości na minute. Nagrywanie co kto na kogo powiedział. Kto rzucił  mocniejszym mięsem. Kto jest bardziej dwulicowy. Kto pochwalił wladze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...