Skocz do zawartości
Forum

Prezent walentynkowy dla Niego


Gość monika2153

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika2153
Dziewczyny! Jakie macie pomysły na oryginalne prezenty walentynkowe dla swoich facetów? Szukam teraz czegoś oryginalnego dla mojego lubego :) Oczywiście przez wiele lat dostał już ode mnie dość sporo prezentów, więc szukam teraz czegoś na prawdę oryginalnego.
Odnośnik do komentarza
Mój facet jest fanem motoryzacji i adrenaliny, więc ja w tym roku postawiłam na coś na prawdę oryginalnego. Kupiłam mu przejazd Ferrari na torze. Jakby Cię coś takiego interesowało to sprawdź sobie na autoprezent.pl ja to tam kupiłam. Wieczorem pewnie pójdziemy na jakąś kolację, więc ogólnie dzień będzie miły :)
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na Walentynki warto zaplanować wspólny wyjazd - to będzie najlepszy prezent. Będzie można spędzić trochę czasu razem, odpocząć i zrelaksować się. Ja w tym roku wybieram się do Hotelu Klimek w Muszynie na pakiet walentynkowy - oczywiście z moim mężem. Myślę, że pospacerujemy dość sporo, powdychamy świeżego powietrza, a wieczorem będziemy relaksować się w Aquaparku.

Odnośnik do komentarza
Gość helenkaa

Ja myślę jak poprzedniczka. Wyjazd we dwoje to fajny prezent ja bym się z takiego najbardziej cieszyła. Spędzić czas poza domem bez obowiązków. Fajnego apartamentu możesz poszukać na stronie Sun and Snow to znana wyszukiwarka. Łatwo znajdziesz to co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Gość marzenka223

Hej, Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym czy sklep [url]https://www.etam.pl[/url] może mi zaproponować bieliznę, która sprosta moim wymaganiom? Jeśli tak to doskonale się składa. Proszę was o jakie opinie odnośnie tej marki, a będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie sama ostatnio zastanawiałam się nad kupieniem prezentu walentynkowego dla faceta. Wiem, ze jeszcze trochę czasu zostało ale nie mam ochoty sobie odkladać zakupu do ostatniej chwili jak to zrobiłam rok temu. Nie ma niczego przyjemnego w przeszukiwaniu sklepów w ostatnim możliwym momencie.

Zastanawiałam sie nad kupieniem jakiegoś gadżetu elektronicznego bo on lubi takie nowinki. Jak się zapatrujecie na kamerę bezprzewodową? 

https://sklep.gkpge.pl/kamera-bezprzewodowa-sim-lte-4g

Ewentualnie polecicie coś innego? 

Odnośnik do komentarza

Robimy sobie wspólne prezenty z partnerem. W zeszłym roku był to weekend w górach, w tym niestety nie możemy pozwolić sobie na chociażby kilkudniowy wyjazd. Ale znaleźliśmy fajny sposób na uczczenie święta zakochanych. Kupiliśmy sobie bilety do teatru Rampa, na bardzo chwalony spektakl Na wschód od Hollywood. Ktoś z Was może już był? Wybieramy się za tydzień, podobno świetna komedia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...