Forum Kobiety

Szkolenia

~anka19

~anka19

Chodzicie na jakieś szkolenia? Ja w tym roku obiecałam sobie, że zrobię co najmniej trzy i znajdę lepszą pracę. Chciałabym pracować w agencji marketingowej lub założyć własną firmę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~miniulka911

~miniulka911

Ja jeszcze nigdy nie byłam na żadnym szkoleniu oprócz BHP ale też mam zamiar zrobić jakieś by podrasować CV.

~nimfetka

~nimfetka

Ja akurat wszystkie zabiegi marketingowe zlecam firmie, która tworzy strony internetowe.
Są bardzo skuteczni, a ja mam spokojną głowę :-)

IzaD

IzaD

Jakby interesowałyby was szkolenia kosmetyczne to na bardzo wysokim poziomie kursy prowadzi Perfect Glamour z Wrocławia https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Niedawno skończyłam u nich szkolenie I i II stopnia makijażu permanentnego a wcześniej kilka innych . Przekazują dużo wiedzy, sporo tam też zajęć praktycznych no i pracują tam na dobrej jakości pigmentach Biotouch, które nie zmieniają koloru i nie bledną zbyt szybko.

209795 izad Kobieta, 34 lata, Warzyszew
~iwa88

~iwa88

Może zobacz sobie szkolenia u Marcina Mański z wystapień publicznych i prezentacji biznesowych?Byłam u niego na szkoleniu w listopadzie w Warszawie i z czystym sercem polecam. Mnóstwo przydatnych informacji, zero lania wody

~KajaM

~KajaM

~iwa88
Może zobacz sobie szkolenia u Marcina Mański z wystapień publicznych i prezentacji biznesowych?Byłam u niego na szkoleniu w listopadzie w Warszawie i z czystym sercem polecam. Mnóstwo przydatnych informacji, zero lania wody

Chyba u Marcina Mańki ;-) Musiałyśmy się minąć, bo też byłam na szkoleniu w listopadzie ;-) Co do reszty, zgadzam się z Tobą. Polecam tez poczytać jego blog https://manka-academy.com/blog/ ;-)

pakamilo

pakamilo

Ostatnio branża fryzjerska mocno się rozwinęła. Dziewczyny zainspirowane zdjęciami z mediów społecznościowych z pewnością będą oczekiwały takich samych rezultatów od swoich fryzjerów. Warto więc zainteresować się jakimś kursem fryzjerskim.

210128 pakamilo Mężczyzna, 32 lata, Kraków