Skocz do zawartości
Forum

Wakacje 2014


Gość eDom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandrowska

Myśmy byli trochę poza Polską,
a teraz jeszcze na koniec września jedziemy zwiedzac sobie Kraków - miasto magia, a nigdy nie byłam. Hotel też już mamy zaklepany - z bazy tanich rezerwacji, więc ogólnie licze na fajne wrażenia i sporo pozytywnych emocji po powrocie

Odnośnik do komentarza

W sumie już po wakacjach, ale ja już myślę i rezerwuję kolejne. Bo u nas w pracy muszę podać plan urlopowy do końca grudnia.
Tak wiec tydzień zamierzam spędzić na zwiedzaniu w Rzymie, a drugi na jachcie na Mazurach. Co prawda nie posiadam własnego, ale można wynająć czarter.

Odnośnik do komentarza

Wy wiecie,że ja dopiero w zeszłym miesiącu miałam czas na wakacje ? Byliśmy z mężem w Trójmieście. Wcześniej zupełnie nie miałam czasu na wypoczynek jeśłi nie liczyć tych kilku dni jakie udało się wygospodarować na początku lipca.
Nie byłam na początku do wyjazdu przekonana ale okazało się,że morze ma wiele uroku również zimą.

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc, to też dopiero w listopadzie miałam wakacje :)
Na szczęście podróż okazała się mega udana, więc jakoś to przeżyłam.
A wybraliśmy się do Egiptu, konkretnie do kurortu ElGouna.
O tej porze nie było już takich upałów, ale i tak było na tyle ciepło, że mogłam się poopalać. To pewnie dlatego, że w Polsce było już wtedy naprawdę zimno, więc bardziej odczułam różnicę.
No i warto wspomnieć, że po sezonie wycieczki potaniały, dzięki czemu mogliśmy sobie na nią pozwolić.
Generalnie było świetnie i chętnie znów wezmę urlop na jesieni, jeśli tak ma wyglądać kolejny.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Egypt.El-Gouna.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...