Skocz do zawartości
Forum

Na Mazury z dziećmi


Gość fusu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Waszym zdaniem najlepsze miejsca na Mazurach do wypoczynku z dziećmi, małymi? Oprócz jeziora potrzebne są inne atrakcje, nie wiem, może wesołe miasteczko, konie, rowery, boiska itd. Poza tym poszukuję też dobrej kwatery, by standard był dosyć dobry, aczkolwiek ceny niewysokie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Ja kocham mazury. Jest tam wiele pięknych ośrodków. Ja osobiście preferuje domki. W pensjonatach jest jak dla mnie zbyt mały kontakt z naturą, a tak poza tym jest o wiele drożej co ma dla mnie ogromne znaczenie, chyba jak dla większości. Można rozpalić jakiegoś grilla wieczorem, posiedzieć sobie przed domkiem czy też nad jeziorem:) Nie daj się wypchnąć do pensjonatu :):)
Odnośnik do komentarza
Mazury to dobre miejsce na wypoczynek z rodziną, jest przyjemnie, spokojnie i naprawdę można się zrelaksować, połazić po lesie, wypocząć nad jeziorem, pożeglować, pojezdzić konno... Mówię to szczerze, ponieważ wychowałam się w tej przepięknej krainie.
Odnośnik do komentarza
Gość antifa
Ja polecam też Stare Juchy. Cicha, spokojna miejscowość z cudnym campingiem, na którym są boiska do siatkówki plażowej, kort do tenisa, stół do ping-ponga, wynajem łódek i kajaków, a na drzewach porozwieszane są hamaki, na których można sobie wypocząć :)
Odnośnik do komentarza
może niekoniecznei na wyjazd z dziećmi, ale docelowo dla osób jadących na mazury polecam wyczarterowanie jachtu i korzystanie z uroków krajobrazu :) my tak jedziemy w tym roku, jacht od tarpol jacht czarter i już się doczekać nie mogę :) piękny jachcik mamy, bardzo wysoki standard, nazywa się maxus 33 :) no i już normalnie dni odliczam :)
Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandrowska

My jak bywamy na Mazurach to własnie albo domki, bo to fajny klimat,
albo jak jest kiepska pogoda, to hotele i agro, bo jednak tam zawsze cieplej.
W Mikołajkach jest dużo takich noclegów, gdzie nawet jesienią wybrać się fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...