Forum Kobiety

Jakie warsztaty samochodowe polecacie?

~Berenika26

~Berenika26

Mój facet zdenerwował mnie dzisiaj na maxa! popsuł mi się pierwszy raz samochód, jestem oczywiście zielona w tych sprawach, gdzie go odprowadzić itp. a on mi każe radzić sobie samej, no i mam plan nie dać mu tej satysfakcji i sobie poradzić! gdzie Wy naprawiacie swoje samochody? jakie warsztaty są godne polecenia? czy wolicie serwisy? radzicie sobie same czy liczycie zawsze na pomoc jakiegoś faceta?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~muzykalna45

~muzykalna45

Byłam już nieraz w takiej sytuacji i życie mnie nauczyło, żeby nie jechać do pierwszego lepszego mechanika, tylko sprawdzać najpierw zródło, zasięgnąć opini zanim wybierze się konkretny warsztat samochodowy. Zaczynałam od wywiadu wśród znajomych,ale dopiero za którymś razem mój samochód trafił w dobre i fachowe ręce.
~Bratek

~Bratek

Sprawdzony warsztat to duże szczęście.Wśród znajomych i rodziny napewno ktoś taki może polecić.Naprawiam tylko w Krakowie-sprawdzony warsztat.
~anialee

~anialee

Tylko i wyłącznie sama. Nie dam satysfakcji swojemu facetowi, że jestem taka biedna. Najlepiej serwis bo tam zawsze jest pewność że zrobią dobrze i nie oszukają kobiety. Nawet sobie znalazłam sposób. Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko. W warszawie to działa świetnie. Pozdrawiam
~fusu

~fusu

anialee napisał/a:
Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko.

O tak, to jest wielki plus tej firmy. usługi są jak najbardziej na wysokim poziomie. nie trzeba się martwić też tym, że przez taki przewóz koszt przedsięwzięcia sporo urośnie. jest większy, ale to naprawdę grosze, a nie trzeba się martwic i stresowac tym jak dostaczyc auto
~Dorota

~Dorota

Słyszałam o firmie Pol Mot Auto, muszę przyznać że ich strona przekonuje mnie żeby skorzystać z ich usług. Bardzo przejrzysta, dużo jest wiadomości, ciekawie zrobiona. I co najważniejsze ich serwisy są w moim mieście.
http:/start.polmotauto.pl/pl/index
~merlin

~merlin

anialee napisał/a:
Tylko i wyłącznie sama. Nie dam satysfakcji swojemu facetowi, że jestem taka biedna. Najlepiej serwis bo tam zawsze jest pewność że zrobią dobrze i nie oszukają kobiety. Nawet sobie znalazłam sposób. Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko. W warszawie to działa świetnie. Pozdrawiam

Właśnie który w Wawie salon jest dobry z pol-motu? podejrzewam , że wszystkie, ale pewnie jakiś mi polecicie? Raz już się nadziałam na podobny serwis,ale może ten będzie ok.
~Patycja

~Patycja

Tak, faceci pod tym względem potrafią być irytujący i to naprawdę na maksa ;/ jakbym to ja sama popsuła coś w aucie ;/ ale ja na swojego znalazłam sposób - znajoma poleciła mi warsztat u mnie w Trójmieście, który sam pamięta o terminach wszelkich wymian, przeglądów i tak dalej, dzwonią do mnie, mówią, że jest termin na to i na to. Jak się dogadam to przyjadą, odbiorą auto, naprawią i odstawią pod dom. I wcale nie kosztuje to dużo! bo wiele osób od razu sobie tak myśli, całkiem nie słusznie. Polecam zajrzeć sobie na ich stronkę, szczególnie jak ktoś jest z Gdańska - mechanikdomowy.pl
~yellow

~yellow

ehh niestety tak jest, że jak kobieta jedzie do warsztatu to mechanicy chcą ją jak najbardziej naciągnąć, więc zanim się jakiś warsztat wybierze to się trzeba dobrze zastanowić

~glamerka

~glamerka

O widzę, że nie tylko ja miałam taki problem z warsztatami:( My kobiety to jednak mamy gorzej:( Ale wracając do tematu, to jakby ktoś potrzebował w Warszawie pewnego i sprawdzonego serwisu blacharsko-lakierniczego, to polecam z Targówka - SztukaLakierowania.pl Pomijając już rewelacyjną jakość, to bardzo sympatyczna obsługa i chętna do pomocy.

~tatiana

~tatiana

Nie wiem z jakiego rejonu Polski jesteś, ale sprawdzona jest naprawa samochodów Katowice i okolice. Działają dość dobrze, jest sporo punktów ASO, gdzie możesz oddać auto. A czym jeździsz?

~lualeniewski

~lualeniewski

Ja tam zawsze próbuję za własną rękę naprawić auto. Raz wychodzi, a raz nie. Jak nie wychodzi to oddaje samochód szwagrowi..mechanik :P