Skocz do zawartości
Forum

Jakie warsztaty samochodowe polecacie?


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
Mój facet zdenerwował mnie dzisiaj na maxa! popsuł mi się pierwszy raz samochód, jestem oczywiście zielona w tych sprawach, gdzie go odprowadzić itp. a on mi każe radzić sobie samej, no i mam plan nie dać mu tej satysfakcji i sobie poradzić! gdzie Wy naprawiacie swoje samochody? jakie warsztaty są godne polecenia? czy wolicie serwisy? radzicie sobie same czy liczycie zawsze na pomoc jakiegoś faceta?
Odnośnik do komentarza
Gość muzykalna45
Byłam już nieraz w takiej sytuacji i życie mnie nauczyło, żeby nie jechać do pierwszego lepszego mechanika, tylko sprawdzać najpierw zródło, zasięgnąć opini zanim wybierze się konkretny warsztat samochodowy. Zaczynałam od wywiadu wśród znajomych,ale dopiero za którymś razem mój samochód trafił w dobre i fachowe ręce.
Odnośnik do komentarza
Tylko i wyłącznie sama. Nie dam satysfakcji swojemu facetowi, że jestem taka biedna. Najlepiej serwis bo tam zawsze jest pewność że zrobią dobrze i nie oszukają kobiety. Nawet sobie znalazłam sposób. Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko. W warszawie to działa świetnie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
anialee napisał/a:
Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko.


O tak, to jest wielki plus tej firmy. usługi są jak najbardziej na wysokim poziomie. nie trzeba się martwić też tym, że przez taki przewóz koszt przedsięwzięcia sporo urośnie. jest większy, ale to naprawdę grosze, a nie trzeba się martwic i stresowac tym jak dostaczyc auto
Odnośnik do komentarza
Słyszałam o firmie Pol Mot Auto, muszę przyznać że ich strona przekonuje mnie żeby skorzystać z ich usług. Bardzo przejrzysta, dużo jest wiadomości, ciekawie zrobiona. I co najważniejsze ich serwisy są w moim mieście.
http:/start.polmotauto.pl/pl/index
Odnośnik do komentarza
anialee napisał/a:
Tylko i wyłącznie sama. Nie dam satysfakcji swojemu facetowi, że jestem taka biedna. Najlepiej serwis bo tam zawsze jest pewność że zrobią dobrze i nie oszukają kobiety. Nawet sobie znalazłam sposób. Dzwonię do Pol-Motu i proszę żeby przyjechali. Jak się mieszka 20km od serwisu to przyjadą za darmo i zabiorą autko. W warszawie to działa świetnie. Pozdrawiam

Właśnie który w Wawie salon jest dobry z pol-motu? podejrzewam , że wszystkie, ale pewnie jakiś mi polecicie? Raz już się nadziałam na podobny serwis,ale może ten będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Tak, faceci pod tym względem potrafią być irytujący i to naprawdę na maksa ;/ jakbym to ja sama popsuła coś w aucie ;/ ale ja na swojego znalazłam sposób - znajoma poleciła mi warsztat u mnie w Trójmieście, który sam pamięta o terminach wszelkich wymian, przeglądów i tak dalej, dzwonią do mnie, mówią, że jest termin na to i na to. Jak się dogadam to przyjadą, odbiorą auto, naprawią i odstawią pod dom. I wcale nie kosztuje to dużo! bo wiele osób od razu sobie tak myśli, całkiem nie słusznie. Polecam zajrzeć sobie na ich stronkę, szczególnie jak ktoś jest z Gdańska - mechanikdomowy.pl
Odnośnik do komentarza

O widzę, że nie tylko ja miałam taki problem z warsztatami:( My kobiety to jednak mamy gorzej:( Ale wracając do tematu, to jakby ktoś potrzebował w Warszawie pewnego i sprawdzonego serwisu blacharsko-lakierniczego, to polecam z Targówka - SztukaLakierowania.pl Pomijając już rewelacyjną jakość, to bardzo sympatyczna obsługa i chętna do pomocy.

Odnośnik do komentarza

Takich warsztatów jest bardzo wiele. Ale jak już jesteśmy w tym temacie to ja zastanawiam się gdzie można znaleźć wszelkiego typu asortyment spawalniczy i hutniczy. Bo jednak w tym kierunku mamy zamiar działać. Więc szperałam w internecie i między innymi tutaj http://nelkor.com.pl/ udało mi się znaleźć dokładnie to czego potrzebować będziemy. Także zamówienie zostało zrobione.

Odnośnik do komentarza

Musicie wiedzieć, że jeśli zależy Wam na racjonalnym podejściu do tematu związanego z doborem odpowiednich narzędzi do Waszego warsztatu, powinniście zawsze stawiać na sprawdzone materiały. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście zajrzeli do  https://sklep.yg-1.pl/narzedzia-monolityczne,s1001,cp275,pl.html i sprawdzili takie propozycje. To ważny aspekt, koniecznie weźcie to pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Jak rozumiem, kilka miesięcy temu sam spotkałem się z awarią mojego samochodu po raz pierwszy i na początku nawet nie wiedziałem, gdzie skręcić. Dobrze, że mam bardziej doświadczonych znajomych, którzy doradzali mi skontaktowanie się z tym serwisem auta https://maglownica.masterservice.parts/ naprawa układu kierowniczego. Ponieważ pracują tu wykształceni specjaliści, którzy znają się na swojej działalności, a także mają gwarancję na naprawy i, jeśli chcesz, możesz skorzystać z części zamiennych z różnych kategorii cenowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...