Forum Kobiety

powiększanie ust

~tatarak

~tatarak

Drogie panie, czy zdecydowałybyście się na operacyjne powiększanie ust??
co myślicie na temat takiego zabiegu ? czy warto jest powiększać usta ??
No i jaką metodę wybrać taką, której efekt powiększania ust zniknie po kilku miesiącach, czy może jeśli już powiększać usta to na stałe ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Joga

~Joga

Ja mam bardzo duże usta i to jeden z moich atutów. Ale mam koleżankę, która na przykład powiększyła sobie biust i jest z tego powodu prze szczęśliwa. Dlatego potrafię zrozumieć pobudki kobiet, które się poddają korekcji własnego ciała i zdecydowanie to popieram jeśli tylko nie ma w tym przesady. Są kobiety, które mają usta jak kreseczki. Wtedy taki zabieg jest uzasadniony. Ja jeśli bym się zdecydowała na taki zabieg, to chyba na metodę, która jest tymczasowa. Gdybym była zadowolona z efektów, to wtedy mogłabym podjąć decyzję o powiększeniu ust na zawsze.

~elka123

~elka123

Nigdy w życiu bym sobie nie dała powiększyć ust... potem na starość bym wyglądała tragicznie...
~tequila99

~tequila99

biust tak, usta nie.... jakos slabo miec na ustach ssaka ... ;)
~Waleria22

~Waleria22

Ja bym nigdy nie powiększyła ust .Można łatwo przesadzić .Poza tym jest dużo szminek ,błyszczyków powiększających - to wystarczy .
~ewik

~ewik

moja koleżanka miała, w arkadii w opolu. I bardzo dobrze wyszło. Ma teraz ładne usta, bardzo naturalnie wyglądają. Nie ma efektu karpika, ani pogryzienia przez osy. Więc jak jest zrobione z umiarem i w dobrym gabinecie to bardzo dobrze wygląda ;)
pustorak

pustorak

Moim zdaniem powiększone usta nigdy nie będą naturalnie wyglądały. Przecież wtedy twarz się zmienia robi się taka pospolita, jak u wszystkich lalek powiększających sobie usta. Nie rzadko wyglądają po tym, jak koń, który parska śmiechem. Ale każdy robi, jak uważa. Skoro to uszczęśliwi, to czemu nie. Ja jednak uważam, że każdy ma niepowtarzalną urodę i nie powinien nic zmieniać.

179046 pustorak Kobieta, 27 lat, Warszawa
Maggie_867

Maggie_867

Według mnie takie powiększane usta śmiesznie wyglądają, ja bym się na to nie zdecydowała

182816 maggie-867 Kobieta, 32 lata, Mikołów
~Ollago

~Ollago

Powiększyłam i są tylko delikatnie uniesione . Warto robić w sprawdzonych gabinetach i nie tych po 200zl

~Paulina-Kipura

~Paulina-Kipura

W moim przypadku, naturalne domowe sposoby poprawiły wygląd moich ust, na tyle, że zrezygnowałam z pomysłu zabiegu. Najwięcej cennych wskazówek znalazłam tutaj: jak powiększyć usta. Wszystkim paniom polecam z początku wypróbować naturalnych metod i zabiegi traktować jako ostateczność.
Pozdrawiam
Paulina Kipura

~Milenakrakow

~Milenakrakow

Zawsze miałam kompleksy na punkcie swoich wąskich ust, które sprawiały że ciagle wyglądałam na złą z grymasem na twarzy. Dlatego też zdecydowałam się na powiększenie ust kwasem hialuronowym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Pani doktor podała mi ok 1 ml preparatu co sprawiło zerojedynkowy usta są pełniejsze, ale bez efektu przerysowania. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze powtórzę ten zabieg.

~orinooka36

~orinooka36

By efekt sie utrzymał tak trochę na dłużej, to dobrze jest powiększyć je w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej , mieć dobrego lekarza, który dobrze zaaplikuje nam kwas hialuronowy no i ostatnia rzecz... by pracował na dobrym preparacie. U mnie lekarz pracował na Restylane i tym tez zreszta te usta miałam powiększane. Efekt zazwyczaj przy tym kwasie utrzymuje się od 9-12 miesięcy więc długo ;) Trzeba tylko pamiętać by nie eksponowac się nadmiernie na promieniowane UV ;), ktore niweluje działanie kwasu.

~marzenaKlytka

~marzenaKlytka

Ja właśnie rozważam powiększanie ust. Z mojej strony również polecam preparat Restylane pod kątem wypełniania zmarszczek. Efekt bardzo ładny, naturalny, długo się utrzymujący ;)

~klariska

~klariska

Robiłam usta w klinice Proderma. Duże doświadczenie lekarzy, klinika wygląda bardzo dobrze, a po zabiegu czułam się na prawdę dobrze!

~Angora22

~Angora22

Ja miałam powiekszane usta Restylane Kysse. Mi efekt trzymał sie 11 miesięcy. Ale mojej siostrze już np 8 miesięcy. Wystawiała się na słonce i do sauny poszła a to niweluje działanie kwasu.

~Toskaj

~Toskaj

~klariska
Robiłam usta w klinice Proderma. Duże doświadczenie lekarzy, klinika wygląda bardzo dobrze, a po zabiegu czułam się na prawdę dobrze!

Moim przeogromnym kompleksem były usta, dlatego ze naturalnie są bardzo asymetryczne, warga dolna fajna a górna mega cienka. Bałam się,ze lekarka poda mi za dużo tego i będę jak taka ryba wyglądała. Ale jestem bardzo zadowolona, bo mam wyrównane wargi ale nieprzerysowane. Robiłam w klinice dr legrand.

~Seinte

~Seinte

Ja zdecydowałam się na powiększenie ust w i wcale nie uważam aby moje usta prezentowały się źle. Duzo tutaj zależy od tego jakie doświadczenie w takich zabiegach ma osoba, która wykonuje nam zabieg oraz ile preparatu zostanie wstrzyknięte. Aby osiągnąć efekt pontonów trzeba napuścić do ust naprawdę dużo kwasu hialuronowego a żaden dobry lekarz Wam tego nie zrobi ( no i byłoby to bardzo drogie....)
Poczytajcie sobie o tym tutaj:
http://www.jaw.pl/2019/05/powiekszenie-i-modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-co-warto-wiedziec/

Na stornie jest opisanych kilka informacji które warto jest wiedzieć o powiększaniu ust kwasem hialuronowym.