Forum Kobiety

powiększanie ust

~tatarak

~tatarak

Drogie panie, czy zdecydowałybyście się na operacyjne powiększanie ust??
co myślicie na temat takiego zabiegu ? czy warto jest powiększać usta ??
No i jaką metodę wybrać taką, której efekt powiększania ust zniknie po kilku miesiącach, czy może jeśli już powiększać usta to na stałe ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Joga

~Joga

Ja mam bardzo duże usta i to jeden z moich atutów. Ale mam koleżankę, która na przykład powiększyła sobie biust i jest z tego powodu prze szczęśliwa. Dlatego potrafię zrozumieć pobudki kobiet, które się poddają korekcji własnego ciała i zdecydowanie to popieram jeśli tylko nie ma w tym przesady. Są kobiety, które mają usta jak kreseczki. Wtedy taki zabieg jest uzasadniony. Ja jeśli bym się zdecydowała na taki zabieg, to chyba na metodę, która jest tymczasowa. Gdybym była zadowolona z efektów, to wtedy mogłabym podjąć decyzję o powiększeniu ust na zawsze.

~elka123

~elka123

Nigdy w życiu bym sobie nie dała powiększyć ust... potem na starość bym wyglądała tragicznie...
~tequila99

~tequila99

biust tak, usta nie.... jakos slabo miec na ustach ssaka ... ;)
~Waleria22

~Waleria22

Ja bym nigdy nie powiększyła ust .Można łatwo przesadzić .Poza tym jest dużo szminek ,błyszczyków powiększających - to wystarczy .
~ewik

~ewik

moja koleżanka miała, w arkadii w opolu. I bardzo dobrze wyszło. Ma teraz ładne usta, bardzo naturalnie wyglądają. Nie ma efektu karpika, ani pogryzienia przez osy. Więc jak jest zrobione z umiarem i w dobrym gabinecie to bardzo dobrze wygląda ;)
pustorak

pustorak

Moim zdaniem powiększone usta nigdy nie będą naturalnie wyglądały. Przecież wtedy twarz się zmienia robi się taka pospolita, jak u wszystkich lalek powiększających sobie usta. Nie rzadko wyglądają po tym, jak koń, który parska śmiechem. Ale każdy robi, jak uważa. Skoro to uszczęśliwi, to czemu nie. Ja jednak uważam, że każdy ma niepowtarzalną urodę i nie powinien nic zmieniać.

179046 pustorak Kobieta, 25 lat, Warszawa
Maggie_867

Maggie_867

Według mnie takie powiększane usta śmiesznie wyglądają, ja bym się na to nie zdecydowała

182816 maggie-867 Kobieta, 30 lat, Mikołów